Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon jól éreztem magam. Felvettük egymással a kapcsolatot, és beszélgettünk is egymással, randizni is hívott, de én mindig azt válaszoltam csak, hogy lehet, majd meglátjuk. Már akkor is tetszett a fiú, de úgy volt, hogy lehet, hogy elköltözünk otthonról messzebbre, és én ezt belekalkuláltam, és úgy gondoltam, hogy inkább ne találkozzunk, mert ha beleszeretnék...

De mégsem költöztünk el, és nekem persze ugyanannyira tetszik a fiú, és nem tudom, mit tegyek. Anno azt mondta, hogy megörjítem, és hogy ritka az olyan lány mint amilyen én vagyok. Lehet viszont, hogy már rég elfelejtett, vagy nem tudom...

Szerintetek? Lehetséges, hogy 5-6 hónap eltelte után még nem felejtett el? Vagy nem? Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010. szept. 22. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges... Sőtt, az is, hogy tetszel neki... Szal sok sikert!
2010. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet olyan, hogy elfelejt? :)

Mi pasik nem felejtünk..

2010. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy mi van, ha azt gondolta, hogy nem kell nekem, és azért nem mondtam igent a randira, holott más oka volt az egésznek, és lehet, hogy ezért már teljesen kizárt, elfelejtett, vagy... kiábrándult belőlem... Nem tudom, hogy Ti, fiúk ezt hogy élhetitek meg, ezért tettem fel a kérdést.
2010. szept. 22. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy eddig bizonytalan volt a dolog mert ugye költöztetek volna...és táv kapcsolatot nem akartál:) most maradtok és szivesen elmennél vele valahova!
2010. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy már akkor miért nem mondtad el neki, hogy lehet, elköltöztök. Nem lett vna egyszerűbb?!

Na de most már mindegy, vedd fel vele a kapcsolatot, és hajrá!

24L

2010. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!