Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ősztől 800 HUF felett lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ősztől 800 HUF felett lesz az üzemanyag ára, a hölgyek nem fognak a jelenlegi késztetésnél is erősebb vágyat érezni arra, hogy a közös utak költségének a felét fizessék? Ill. a férfiak gyakrabban fognak-e élni az ilyen felajnlásokkal, mint eddig?

Figyelt kérdés

Eddig is megvolt a nőknek az a halmaza, aki rendre felajánlotta az üzemanyagköltségek megosztását, még, ha az rendre vissza is lett utasítva az urak részéről. Több, vagy ugyanennyi férfi fogja-e elfogadni a hozzájárulást, illetve lesz-e, aki eddig nem kérte, de ősztől majd fogja?

Hogyan látjátok?


2022. júl. 18. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
A ti elmeroggyant fejetekben csak férfiaknak van autójuk?
2022. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Eddig sem kértem, meg ezután sem fogom kérni. Egyébként is alig várom már, hogy eltöröljék az árstopot. Hátha kevesebb fogyatékos lesz az utakon.
2022. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Vam saját 🤦‍♀️😂
2022. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

1-es!


Senki nem írt olyat, hogy csak a férfiaknak lenne autója. Pusztán csak az üzemanyag költségekről volt szó. Az meg nálatok nőknél úgy néz ki, hogy ha a férfi kocsijával mentek, akkor esetleg felajánljátok, hogy kifizetitek az útiköltség felét, ha viszont a ti autótokkal, akkor természetesnek veszitek a felezést.

2022. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a hölgy, aki nem érti a kérdést, mert van autója, az szerintem ne válaszoljon, hiszen a kérdés egyértelműen nem rá vonatkozik. :)
2022. júl. 18. 12:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem. A páromnak van autója, nekem nincs. Együtt kb annyit autózunk hogy heti 1x elugrunk 5 percnyire boltba. A párom tankol, a kgfb-t fizetem én neki. Évek óta működik, nem fillérezzük a benzint.

Nyaraláskor is máshogy szoktuk elosztani, pl most is én vettem mindkettőnknek a repjegyet, nem felezzük.

2022. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha a benzin is felezgetni kell, akkor a kajat, szallast, belepot es minden mast is. En egyszeruen nem jarnek ilyen anyagi helyzetben nyaralni, max egyedül mondjuk hogy megnezzek egy europai varost, de akkor a sajat igenyeimre fokuszalnek es kulturalis kincseket neznek egesz allo nap, villamossal mennek es egy szendviccsel ellennek. Nem alkalmazkodnek senkihez, nincs reggeli csiniruha, szex és másikra várás stb.
2022. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig fizetem. Vagyis ő a benzint, en a szállást.

Az a kapcsolat ahol ezt nem lehet megbeszélni, az fura

2022. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
800 ft az elég sok pénz ahhoz litrenként, hogy én bárki hisztijét elviseljem a volán mellett/mögött. Ha valakinek van még kérdése, az mehet gyalog!
2022. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
#4: Inkább ne add elő, hogy SZERINTED ki hogy viselkedik.
2022. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!