Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog a férfi részéről, hogy 85 %-ban mindig én megyek hozzá (nő vagyok), pedig én kénytelen vagyok busszal járni, neki van autója, fizetik az üzemanyag költségét is?

Figyelt kérdés
Nekem kell gyalogolnom 20 percet amíg elmegyek a buszmegállóba, felszállok a buszra. Leszállok és ott is nyaloglok 20 percet. Oké hogy én is megyek hozzá,persze ez a természetes. De az hogy én sokkal többször megyek hozzá mint hogy ő jönne hozzám. Egy héten találkozunk 3x. Noss mindig én buszozok hozzá, másnap reggel tőle buszozok a munkahelyemre. Ő meg simán el tudna jönni hozzám, még anyagi vesztesége se lenne, de nem.
2021. szept. 14. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát a busz elé hogy nem jön ki kocsival, az nem normális.

De mivel gondolom ingyen vendégül lát, anyagilag jobban jössz ki így.

2021. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Jó neked, nekem át is kell szállnom, hogy elmenjek hozzá.


Amúgy én sem értem, ha van kocsija, egyszerűbb lenne azzal elhoznia téged. Ráadásul így több időt is lehetnének együtt

2021. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehetnétek*
2021. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A másik, hogy meghívod-e magadhoz. Mert hívás nélkül baromira nem illik menni, ő nem kezdeményezheti, hogy megy.
2021. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Itt picsogsz ahelyett hogy hívnád
2021. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze hogy hívom. Már nagyon sokszor. De elvárja hogy én menjek. Nem vagyok egy hercegnő aki elvárja hogy mindig ő jöjjön meg eljöjjön értem. De engem zavar hogy mindig én fáradozok hogy találkozzunk. Arról ne is beszéljünk hogy együtt megyünk valahova mindig én fizetek. Egyszerűen semmi pénzt nem költ szívesen. Ha van valamim nem lep meg, ha együtt elmegyünk pl kajálni akkor is nekem kell fizetnem mindent mert ő nem fizet. Ha mondom hogy fizessen csak akkor hajlandó. De ha nem mondom akkor biztos hogy mindig nekem kell fizetnem. Összeszámolva ő elköltött rám nagyjából 30ezer forintot a 2 év alatt. Én meg elköltöttem rá úgy 180ezret. Ha a számok nem is pontosak, arányaiban stimmelnek. És mondom azt se várom el hogy mindent ő fizessen. De az hogy nekem kell nő létemre úgy fizetnem szinte mindent hogy neki 2x több a fizetése.
2021. szept. 14. 16:08
 7/21 A kérdező kommentje:
És hiába hívom, azt mondja hogy nem tud jönni, vagy azt hogy gyere te
2021. szept. 14. 16:09
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Hát én nem költenék rá.
2021. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Szexkapcsolatban vagy barátság exrákkal kapcsolatban normális. Komoly kapcsolat esetében vicc kategória....
2021. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez már sok lenne. Fullban lehúz téged és kihasznál anyagilag.
2021. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!