Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinél tényleg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél tényleg lehet szeretettankba elsődleges üzemanyag a szex?

Figyelt kérdés

....vagyis ha ritkábbak alkalmadtán az együttlétek akkor kevésbé érzi szeretik?


Lehet ennyire szexorientált valaki


vagy


én vagyok szimplán "naiv" és hinni akarom csak, hogy más is érték neki a kapcsolatunkban?


Voltak nagy csalódásaim már nekem is és egyre kevésbé tudok hinni az ilyenekben...


2018. nov. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Az első 2-3 hónapig igényli max intenzíven a férfi, utána már egy erős stagnálás van.
2018. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi történik egy ólmozottal üzemelő gépjárművel, amit megtankolsz tiszta ólommal kérdező? :)

32/f

2018. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én azt tapasztaltam, hogy a gondoskodás, törődés, közös programok és szex.
2018. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy mindketten 40 körüli már elvált emberek vagyunk, de nekem eddig (tapasztalat és férfiakkal való kommunikáció alapján) ő eléggé kiugrik igény szintjén az átlagból.
2018. nov. 20. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Cseréljünk, nálunk fordítva van, nekem fontos a szexualitás, a párom meg materialista.
2018. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolatról van szó, akkor sem elég, ha csak szexeltek. Van aki többször akár, van aki kevesebbel is beéri, de ha más nincs, az nem is lesz jó kapcsolat.

32/f

2018. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem is egyértelműen fontos a szex, ez nem is kérdés, de nem ez mozgat elsőként és nem fordulok be ha tudom x napig nem tudunk találkozni.

Lehetünk tényleg ennyire mások ebben ffiak-nők?

2018. nov. 20. 21:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy kell más is, kérdésem arra vonatkozott, hogy elsődleges mozgatóként lehet-e ez egy férfinél normális?
2018. nov. 20. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem férfiak és nők közti különbség szerintem, hanem személyek közti. Nekem is a szex a szeretetnyelvem, ha nem szexelek a párommal pár napig, akkor érezhetően kevésbé érzem magam szeretve, elbizonytalanodom, hogy valóban engem akar-e és társai, pedig én nő vagyok, nem férfi. Hiába ölelget és kapok csomó kedvességet és szeretetet egyébként, ha egyszer rendesen megrak és utána rám se néz, sokkal inkább szeretve érzem magam, mintha mondjuk egy estés randi után virággal és vacsorával zárjuk a napot. Lehet, hogy a párod is ilyen, nem tudhatom. Ha vigasztal, nekem nagyon sok minden érték azért a kapcsolatomban, sőt, imádom a férjem, akkor sem hagynám el, ha nem lenne ilyen gyakori és jó a szex, de attól még tagadhatatlan, hogy így érzem magam leginkább megbecsülve és szeretve, ez van.
2018. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Pedig nők évekig is bírják szex nélkül egy hosszú kapcsolatban, mi férfiak meg a falat kaparva szenvedünk. 41f Nálunk már évi 1van kb. Meg a sok csókot is hiányolom.
2018. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!