Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinél tényleg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél tényleg lehet szeretettankba elsődleges üzemanyag a szex?

Figyelt kérdés

....vagyis ha ritkábbak alkalmadtán az együttlétek akkor kevésbé érzi szeretik?


Lehet ennyire szexorientált valaki


vagy


én vagyok szimplán "naiv" és hinni akarom csak, hogy más is érték neki a kapcsolatunkban?


Voltak nagy csalódásaim már nekem is és egyre kevésbé tudok hinni az ilyenekben...


2018. nov. 20. 21:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9.

Nagyon köszi Neked is! Ezt a commentet akár ő is írhatta volna így tényleg segítség, hogy megírtad! Köszi!

2018. nov. 20. 22:33
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok, de szerintem egy pasinak lehet érzelmi szempontból is fontos a szex, elvégre az az érintkezés legintimebb formája, olyankor igazán közel érezhet magához, egy csomó gyengédség és bizalom kifejeződhet közöttetek általa. Szóval nem biztos, hogy ez az "akkor érzem, hogy szeretsz, ha szexelünk" csak egy duma a minél több közösülés kisajtolására, és azt sem jelenti, hogy a párkapcsolat összes többi komponense tökmindegy.
2018. nov. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de jelenleg a szeretetnyelvem a szex. Eddig romantikara vsgytam, de most leszarom, nem kellenek a nyálas percek, csak dugjon meg alaposan, aztán mehet😜🙃
2018. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!