Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incelek, nem lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, nem lehet, hogy alapból utáljuk az embereket és ezért nincsenek sikereink szociális téren?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp a társadalom a felelős amiért ilyenek lettünk?
2022. júl. 11. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én viszonylag erős gyerek voltam, mert sportoltam, ezért nem igen piszkáltak, csak néha. Nem tudom, neked mi számít incelnek? Nekem az ismerkedés a lányokkal, nőkkel a teljes kudarc. Barátaim voltak azért, meg járkáltam is ide oda, csak nőt nem tudtam soha felszedni. Szerintem az az incel, aki nem boldogul a nőkkel. Vagy rosszul gondolom?
2022. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11


Na jó, végülis nem feltétlen kell piszkálniuk fizikálisan ahhoz, hogy incel légy. Csak szerintem legtöbbször a kettő együtt jár. Mivel esetlen, gyenge külseje volt ezért piszkálták. És pont ezen oknál fogna nincs nője sem. Tehát tesztoszteron alacsony szintje miatt.


Persze van fizikailag erős incel is, mint én. Én magas is vagyok csak a fejem/arcom deformált és nem nagyon kezdtek ki fizikálisan velem, mert legtöbbször felraktam őket a falra oszt le is állt a piszkálódás. Ha mégis előfordult akkor 3-4-en jöttek rám, vagy többnyire csak verbális inzultálás, hergelés majd hangos kacaj. Az ember egy terrorista parazita lény.

2022. júl. 11. 14:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem vannak barátaim. Régi gyerekkori barátaim is, akiket már 10+ éve ismerek és heti szinten beszélünk, illetve újonnan megismert emberek is, elég sokan, akikkel tudok haverkodni, találkozni. Hívnak társaságokba, olyanokba is ahol vegyesen vannak bőven nők is a férfiak mellett. Pont az utóbbi egy évben kerültem bele két nagyobb társaságba is, ahová be is fogadtak.


Azért vagyok incel, mert szorongani kezdek a nekem tetsző nők közelében, gátlásosan kezdek viselkedni és nem tudok vonzó lenni így a szemükben ismerkedéskor. De az egyéb emberi kapcsolataimmal elégedett vagyok.


28/F

2022. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"utáljuk az embereket"



Ez az okozat, nem az ok.....



38F incel

2022. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyebár incel vagyok. Szerintem a társadalom a hibás amiért incel lett belőlem. Ha tehetném atomot dobnék az emberiségre. Haszontalan egy állatfaj az ember. Főleg a nő. Az a leggusztustalanabb parazita. Engem ugyebár gimnáziumban értek inzultusok. Folyamatosan cseszegettek és piszkáltak, volt, hogy meg is vertek. Dulván. Ez ugyebár abból adódhat, hogy kicsi voltam, vékony, a fejem pedig mint egy kivert here. Szóval igen. A gimnázium az elég kemény volt. Még így 6 év elteltével sem tudtam magam túltenni rajta. Ott gyűlöltem meg az embereket úgy igazán. De ez mostanra megváltozott. Mivel a sok gyúrós tiktok motivációs kócs hatására elkezdtem gyúrni félig chad lettem ugyebár. Érdekes átmenet ez ugyebár. Incelként kezdtem, oofy doofy ként folytattam és félig chad lettem. De nem tagadhatom meg incel múltamat ugyebár. Az bennem él és irányít ugyebár. Ugyebár.
2022. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!