Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incelek, nem lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, nem lehet, hogy alapból utáljuk az embereket és ezért nincsenek sikereink szociális téren?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp a társadalom a felelős amiért ilyenek lettünk?
2022. júl. 11. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, biztos
2022. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1


Ezt incelként írtad?

2022. júl. 11. 13:22
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ezt incelkènt kérdezted?
2022. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3


Igen. Más inceleket kérdeztem.

2022. júl. 11. 13:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Vagyis nem vagyok totális incel mert jelenleg van egy golddigger 3-ik világbeli barátnőm. De másképp incel lennék.
2022. júl. 11. 13:25
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincs több kérdésem , köszi
2022. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


Köszi, hogy tiszteletben tartod.

2022. júl. 11. 13:30
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Incelként írom, hogy szerintem nem. Eleinte nyitott és teljesen normális voltam, barátaim is voltak sokan, eljártam én is szórakozni velük sok helyre. Persze hiába, mert míg a batátaim, akik normális külsővel és magassággal rendelkeztek mimdig szedtek fel nőt, nekem egyszer sem sikerült. Teltek múltak az évek és én megkeseredtem lassacskán. Szociális kapcsolatot most is tudok kialakítani ha akarok, éppen csak nem akarok.

Nem a társadalmat hibáztatom, hanem a genetikát. Sz@rul nézek ki, ez van. Bár ezt eleinte nem vettem tudomásul és próbálkoztam a lányoknák, de a rengeteg koppanás után ezt el kell fogadnom, a kezdeti önbizalmam így csökkent a nullára.

2022. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8


Ez érdekesebb, általában az inceleknek barátokat szerezni is nehezebb mert piszkálják meg lenézik őket a külsejük miatt. A tied meg elég ellentmondó szituáció.

2022. júl. 11. 13:42
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet hogy te az antiszociálisra gondolsz? Szerintem sok incel sem igazán durva incel, mert ha már összefutott volna egy igazán hozzáillő, normális lánnyal, akkor együtt lenne vele. Sokszor a csalódás miatt feszülnek be férfiak is, nők is... sok a rossz tapasztalat.
2022. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!