Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy srácot randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy srácot randira, de azt mondta hogy még gondolkodik. Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegnap hívtam el, hogy pénteken menjünk el, ő azt mondta hogy még gondolkozik hogy eljön-e. Ez nem-et jelent? Vagy mi? Mert nem tudok rájönni :( Mikor kérdezzek rá legközelebb ha ő nem válaszol? L/15
2010. szept. 21. 06:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Legyen mar egy ki "noi buszkeseged",ennyire nem alacsonyadhotsz le,legyen onbecsulesed!

EN ezek uatn a szeme nem enznek...soot en enm is hivnak randira.:)):D

Nem tetszel neki es szanalmasnak talalja,hogy te hivtad el,de azert nem akart bunko modon visszutasitani.

Ezwan.Bocs.

2010. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
pedig tényleg nem megalázó, a lányok várjanak örökké vagy mi?? jobb ha megteszem az első lépést minthogy ne legyek tisztába h mit gondol rólam....
2010. szept. 23. 19:07
 23/24 anonim ***** válasza:
Nah látod, drágám! Az ilyen h.lye idióta csajok miatt olyanok a pasik amilyenek! Mert kezdeményeztek, nem harcolnak értünk normális nőkért, minket is egy lapra vesznek a hozzád hasonló, könnyűvérű ribikkel. És fogd fel, hogy megalázóó!!
2010. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azért megalázó, mert ha annyira tetszenél a pasinak kezdeményezne ő... de mivel nem tette, te megtetted vissza is utasított, mert nem kellesz neki, ennél jobban ki sem tudja mutatni, és te még most se látod...
2010. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!