Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy srácot randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy srácot randira, de azt mondta hogy még gondolkodik. Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegnap hívtam el, hogy pénteken menjünk el, ő azt mondta hogy még gondolkozik hogy eljön-e. Ez nem-et jelent? Vagy mi? Mert nem tudok rájönni :( Mikor kérdezzek rá legközelebb ha ő nem válaszol? L/15
2010. szept. 21. 06:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Ezt veheted egy nemnek is. Keress mást.
2010. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Ennek a megfejtése szép feladat egy női agy számára.


Elárulom:

azon töpreng, hogy hová süllyedt az a világ, ahol a lányok hívják el randizni a fiúkat. Ráadásul 15 évesen.

Normális fiú erre nem mondhat igent, még ha szeretné, akkor sem. Persze ma már nincsenek normális fiúk, ezért néhánnyal majd sikerülni fog.

2010. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy én vagyok konzervatív, de szerintem a fiúnak illik első alkalommal randira hívni a lányt. A kezét is te akarod majd megkérni?
2010. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem-et jelent, csak nem akart megbántani, vagy félt személyesen nemet mondani
2010. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Igen, igen, ez egyenlő a nemmel.

Lehet túl gyors neki, vagy nem jössz be neki, vagy a szitu maga nem adja neki, mm az h te hívtad el őt.

Nem mindenki bukik erre.

2010. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Na most kicsiszivem gondolj bele, mit jelent, ha te mondod ugyanezt... nemet jelent... na ugye hogy megy ez magadtól is?
2010. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de nem mondhat nemet :'(
2010. szept. 21. 17:11
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhat nemet, de mégis azt mondott. Most erre csak azt tudom mondani, képzeld a fiúk helyébe magad, mi van, ha te mondasz nemet valakinek.
2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem mondott nemet, már tudom h miért mondta azt...
2010. szept. 21. 22:18
 10/24 A kérdező kommentje:
egy barátjától megtudtam... nem adja könnyen magát!!!!
2010. szept. 21. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!