Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy srácot randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy srácot randira, de azt mondta hogy még gondolkodik. Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegnap hívtam el, hogy pénteken menjünk el, ő azt mondta hogy még gondolkozik hogy eljön-e. Ez nem-et jelent? Vagy mi? Mert nem tudok rájönni :( Mikor kérdezzek rá legközelebb ha ő nem válaszol? L/15
2010. szept. 21. 06:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mégis nemet mondott. Nem? És mi az, hogy nem mondhat nemet? Vagy csak elírtad? Akkor mond nemet, amikro akar és akinek akarja (jobb esetben).


Most nemet mondott. Az hogy játszik veled és később rádveszi magát, az egy másik dolog.

2010. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy nem adja magát könnyen? egy pasi?? na ne mááár..ilyen nincs szimplán nem akar téged..amúgy te nem vagy tisztában a férfi és női szerepekkel, nem neked kell kezdeni és nem neki kell nehezen kaphatónak lennie...jézus..
2010. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

:D egy srác aki nem adja könnyen magát? ez érdekes szerintem ö az egyetlen ilyen élő példány :D


Úgyértem , hogy szerintem is sokkal valószínűbb , hogy nem akar tőled semmit sem .


Az , hogy most tetszel neki , és kéreti magát meg minden?:D egy srácnál ? :D , ez inkább a lányokra jellemző nem?

2010. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem adja könnyen magát?XD Ez k.rva jó!!!XD Mennyire felcserélődtek a szerepek. Ha mégis elmenne veled randizni, vigyél neki egy szál vörös rózsát. Jó ég! Szerinted így a srácnak mi lenne izgalmas ebben az egészben? Tudja, hogy odavagy érte, meg sem kell hódítania. A férfiak szeretnek küzdeni, az ilyen csajokat meg elviszik egy alkalomra. De meg is érdemlitek.
2010. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelmű: nem tetszel neki. Tehát, NEM.
2010. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Az eddigi válaszokkal teljesen egyet értek!!

Szerintem ez elég megalázó számodra...inkább ne kérdezz rá még egyszer, mert még jobban lejáratod magad!

Legyen már lány létedre egy kis becsületed!

2010. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

"Nem adja könnyen magát?XD Ez k.rva jó!!!XD Mennyire felcserélődtek a szerepek. Ha mégis elmenne veled randizni, vigyél neki egy szál vörös rózsát. Jó ég!"

Én is ezt akartam írni, de látom már leírták. :D

2010. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem volt megalázó egyáltalán :'DD elfogadom a tényeket.
2010. szept. 23. 14:57
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
sajnos megalázó csak még nem fogtad fel:(
2010. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

1et értek!

k.rvára megalázó!

2010. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!