Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek randira egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek randira egy sráccal, aki kioffolt?

Figyelt kérdés

Egy elég jó fiúbarátomnak nemrég elmondtam, hogy bejön nekem. Már régóta tetszett és csak szerettem volna túllenni rajta, nem vártam viszonzást. Amikor ezt bevallottam, eléggé ledöbbent, azt mondta neki ez egyáltalán nem jött le, és hogy még gondolkoznia kell rajta, de aztán még ugyanazon beszélgetésben nemet mondott. Nekem ez nyilván fájt, de kisírtam magamat és úgy voltam vele hogy akkor egy kis szünetet tartok a vele való beszélgetésben.

Viszont felhívott három nappal később. Eléggé ideges volt, és nagyon hosszan elkezdte fejtegetni hogy ő tényleg teljesen azt hitte, hogy mi barátok vagyunk, és bele sem gondolt a lehetőségbe, hogy közöttünk lehet bármi annyiszor ki lett mondva mennyire jó barátok vagyunk. Azt mondta nagyon szarul lett a gondolattól, hogy mi ezután nem fogunk beszélni, elment az étvágya napokig, nem tudott aludni és full depis lett. Azt is mondta, hogy szerinte régen csak meggyőzte magát, hogy nem akar semmit tőlem, mert egy ideje én vagyok a legfontosabb ember az életében, fontosabb a legjobb haverjainál. Csak nem gondolt bele az eshetőségbe, hogy járjunk.

Ezután elhívott randizni. A kezdeti sokk után igent mondtam, csak aztán elkezdtem gondolkodni. Azt mondta nem a barátságunk megőrzése miatt randizik velem, de én nagyon parázok a gondolattól hogy mégiscsak azért ment ebbe bele. Normális hogy ezen három napig kellett gondolkodnia?


20 L


2022. jún. 16. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tapasztalata, akkor megértem. Nekem is van egy ilyen fiú barátom, aki nem igazán tud bánni a nőkkel. Szerintem randizzatok nyugodtan, aztán majd úgyis alakul. Mondjuk azért rossz lenne elveszíteni egy barátot, de hat aki mer az nyer
2022. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Háát! Vagy vagy. Lehet ez is mögötte. Bár azt azért érzi az ember hosszabb barátságnál, hogy van-e vonzódás. Ha ez nem volt, akkor most a srác lehet tényleg magára erőlteti, hátha érezzen, hogy nehogy elveszítsen, mint barátot.


De amugy simán az is lehet, hogy szimplán csak nem gondolt bele, hogy ebből lehet kapcsolat is.


Amikor bevallottad neki, akkor személyesen? Mert azért a reakciókból is több mindent lehet olvasni.


Nézd azt mondani kategorikusan, hogy találkozz vele vagy sem, és te a gyk kategorikus válaszainak szavára adnál, ettől óva intelek. Neked kell tudni ezt. Nem másnak. Ez a te életed.


De én csak azt tudom tanácsolni, de csak tanács, hogy szerintem ha már igent mondtál akkor menj randizni. És ezt beszéld meg vele. Hiszen legjobb barátok voltatok eddig. Ezt is meg kéne tudni beszélni nem?


Ha most hirtelen azt mondod, hogy meggondoltad magad, az furcsa lenne, bár nem biztos, mert ugye a legjobb barát is később gondolta meg magát.


De azt jelezd neki, hogy kellemetlen volt amikor bevallottad, és így reagált, akkor is ha tapasztalatlan még. Mert azért aki bevallja annak is kell egy jó nagy adag bátorság, hogy tisztázza, hogy többet érez mint barátság.


Gondolom úgy voltál vele, hogy nem lenne ez így fer a barátságban.



Neked kell tudni, hogy mi jó neked, és a legjobb barátnak.


Tégy úgy ahogy helyesnek érzed.

2022. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!