Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek randira, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek randira, ha nem igazán érdekel a másik?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ért véget az első kapcsolatom, 5 évig voltunk együtt. Nagyon megviselt a szakítás, mostanában kezdek jobban lenni, de még nem igazán érdekel senki. Azóta van egy srác, akit nem ismerek személyesen, de instán követjük egymást, sokszor reagál a posztjaimra, stb. és elhívott randira is. Szimpatikusnak tűnik, külsőre sem rossz, viszont nem nagyon mozgat meg, jelenleg nem tudnám elképzelni, hogy bármi komolyban benne lennék vele, sőt, félek attól is, hogy a randi is kínos lesz, mivel nem ismerjük egymást. De közben meg ez az ismerkedés lényege, nem? Nem tudom, hogy mit csináljak, tök régen, sőt, talán nem is voltam ilyen szituban még, mivel 16 évesen jöttem össze az első párommal, aki egyben az egyetlen is volt. Remélem érthető a kicsit zavaros kérdésem. Mit szokás ilyenkor tenni? Utasítsam el?

2022. jan. 23. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Láttál róla képet? Telefon, videohívás volt?
2022. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Képet láttam, de ennyi, nem beszéltünk még valami sokat egyáltalán. Egyáltalán válaszoljak a meghívásra?
2022. jan. 23. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen ,hogy 'mit szokás ilyenkor tenni', azt csinálsz amit akarsz.

Ha te kész vagy az ismerkedésre ,akkor menjél, vesztenivalód nincs vele.

Ha meg nem akarsz még, akkor írd meg neki, h még nem heverted ki a szakítást.

2022. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, de az unokatesójával igen.
2022. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra fordítva a szót, semmiképpen. Senki nem érdemli meg, hogy hetekig/hónapokig hülyítsék, utána pedig benyögjék neki, hogy “tulajdonképpen én még a Pistit szeretem”. Randizgass, ha jobban leszel. De másokat ne tegyél tönkre kísérletezési vágyból.
2022. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat nem beszéltetek akkor rohadt erőltetett a randi :D Azt akkor kell ha megvan a belső szimpátia. Ennyi erővel bárkinek ogent mondhatnál ismeretlenül. Te tudod, szerintem időpazarlás.
2022. jan. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel ne menj, de ha menni akarsz, akkor egy videochat előtte, a saját biztonságod érdekében.


Amúgy mond meg neki, hogy nemrég lett vége a kapcsolatodnak, és nem akarsz még randizni, se olyan értelemben ismerkedni, mert még nem vagy túl az előzőn.

2022. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!