Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ennyire nem lennék biztos magamban?

Figyelt kérdés
Mindig az van,hogyha bejön egy srác,és már ott tartunk párnap múlva hogy simán járna velem akkor én nemet mondok, eddig csak azoknál éreztem szerelmet akiknél küzdenem kellett(lány létemre), de végül is akkor se jött össze... nem merek belemenni egy kapcsolatba, mert az utolsó pillanatban visszamondom, és be kell adnom valami gagyi szöveget aminek az okát még én se tudom, kezdek félni,hogy így soha nem lesz barátom:( Miért lehet ez? 16/L
2010. szept. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
talán még fiatalka vagy
2010. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 XauriX válasza:
oan vagy mint én csak én fiú vok:S
2010. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert még sosem voltál szerelmes, ez mind csak fellángolás volt.. ha jön az igazi, úgysem tudod majd kidobni ha akarod sem :)
2010. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!