Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Miért nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért nem vagyok már biztos magamban?

Figyelt kérdés

Manapság annyira fontos mindenkinek a szex, hogy elfelejtünk a dolgok háta mögé nézni.

A minap megtudtam a páromról, valamit ami esetleg problémát jelenthet a szexben. És ettől annyira elment a kedvem az egész kapcsolattól. Szeretem,meg minden..Vagyis most kicsit bizonytalan lettem.Miért?? :S


2009. jan. 25. 19:58
 1/3 anonim válasza:
És mit tudtál meg róla? az egy igen fotnos aprócska részletke:-D
2009. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez önellentmondás. Megkérdezed miért nem vagy biztos magadban. Aztán leírod a választ: megtudtál valamit.


Mi azonban semmi sem tudunk, hogy a fenébe segítsünk így?

2009. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha szereted, akkor nem lehet akadály ilyesmi.

De ha tudnánk, h mi a baj...

Impotens? Bocs a vulgáris fogalmazásért, de: nem áll föl neki? Nem megy el? Nem élvezi veled? Beteg?

Ezek mind orvosolható problémák. Jó, ha gyógyíthatatlan beteg (AIDS, vagy ilyesmi) akkor az talán súlyosabb, de ha nem ennyire komoly az ügy, akkor miért ne lehetne megoldás? Ha nem keresed, akkor nem is fontos neked annyira.... Vagy tévedek?

Amúgy meg tényleg nem a szex körül forog minden. Szex nélkül is lehet élni boldog párkapcsolatban, csomó mindent tudtok csinálni. Aztán ha a probléma megoldódik, megint jó lesz minden. :)

2009. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!