Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival szeretkeztünk és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival szeretkeztünk és nem vagyok biztos magamban, lehet terhes a barátnöm?

Figyelt kérdés

Gumival szeretkeztünk kétszer is, mindkétszer elmentem, kivettem és tiszta nedv volt a gumi kivülröl is, abban nem vagyok biztos hogy az a cucc kié volt enyém vagy a barátnöé!

mondjuk tény aktus után ellenöriztem a gumit semmi baj nem volt minden bennemaradt...de ennyire nedves lett volna barátnöm? 2.aktus után még volt hogy cseppent ki belöle,bár az még azelöbb mielött elmentem..de a gumit utána is megnéztem és akkor is minden bennevolt...valaki irja le miaz ami a csajomböl jött :D


2008. ápr. 21. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lehet, hogy síkosított gumit használtatok? Plusz ehhez még hozzájött a hüvelyváladék. Szerintem nem kell aggódnotok, ha megnéztétek utána és nem volt rajta szakadás!
2008. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem !!!!!!!de az aktus elott gyozodj meg arrol h a gumi latexbol keszult..es hogy nem jart e meg le a szavatossaga..es figyelj oda hogy hogy veszed fel..mert akkor a legeszelyesebb h kiszakad.ne aggodj@!!!!!!!!!!csak figyelj!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vanank olyan lányok akik nagyon fel tudnak izgulni és sok nedvet "termelnek", szóval szerintem ez lehetett az. Egyébként ha nem lett volna nedves, akkor az elég gáz lett volna, mert fájt volna a csajnak, gondolj csak bele.

De remélem nem ugyanazt a gumit használtátok kétszer, mert az baj lenne.

2008. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!