Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan venné ez ki magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan venné ez ki magát?

Figyelt kérdés
van egy férfi 29lesz a születés napja de akkor nem találkozunk majd mert elutazik már jövö héten. a KÉRDÉS hogyan hangzana ha én holnap felköszönteném hogy előre is boldog születésnapot kívánok neki.hogyan venné ki magát?
2010. szept. 18. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
azt jelentené hogy kóbor kutyákkal akarod megetetni a tökét és az orrából akarsz sajtot makarónit zabálni miközben a füledet tapsolod az orosz himnuszt és 7 hörcsögöt dugsz a seggébe
2010. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyáám-.- ilyenekre válaszolni sincs kedvem, ne haragudj:D
2010. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előre nem illik születésnapot kívánni, mert az azt jelenti, hogy a halálát kívánod. (Tudom, vaskalapos dolog, de ki tudja, kinek fontos ez, és kinek nem, jobb az ilyesmivel tisztában lenni).

Szerintem inkább utólag kívánj neki boldog szülinapot, feltéve, hogy belátható időn belül hazaér.

2010. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csokit vettem neki névnapjára ,ő viszont semmit mikor az én névnapom. Ennyit az ilyen dolgokról.
2010. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kkzz ***** válasza:
100%
Majd felhívod a születésnapján, vagy videochat, bármi. Élőben pedig ha újra találkoztok, mondod neki hogy máshogy nem volt alkalmad.... blabla
2010. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!