Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap kivetítőn meccset...

Holnap kivetítőn meccset nézek, este mehet 1 hamburger? Hogy venné ki magát?

Figyelt kérdés
Futok minden nap 1 órát. 117 kg vagyok (185 cm) és komoly fogyózó. A sport holnap is meglesz, de utánna megyek este meccset nézni. Megengedhetem magamnak azt, hogy benyomok 1 hamburgert este futást után? Naponta kb 800-1000 kalóriát viszek be!
2010. jún. 28. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre válljon!Néha muszáj bűnözni, mert megkattansz.
2010. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
simáááááán... meg mehet a sör is;) megérdemled:)
2010. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
800-1000 kcal? orvosod tud erről, elég kevéske...amúgy kíváncsiságból, nő vagy férfi vagy? hány kg-ról indultál? mit sportolsz?
2010. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Egyértelműen nem. Én 103 vagyok 177 centivel... fogyózom, nem norbisat használok, hanem "egyénit" és eddig bár lassan, de biztosan fogyogatok. Egy ilyen apróság viszont (többször próbálkoztam leadni a kilókat), elbukhat a fogyókúrád... most még csak egy kicsit engedsz meg magadnak mert "mit árthat ez", később egyre többet mondván "úgy is lefutom" aztán a végén már nem mozogsz, és eszel úgy mint rendesen. Szerintem álld meg, hogy nemeszel, és utánna tök büszke lehetsz magadra :)
2010. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19/F vagyok. 138 kg-ról indultam. Most vagyok 117. Futok. Naponta 8 km-t. Az orvosom nem tud semmiről.
2010. jún. 28. 22:21
 6/12 A kérdező kommentje:

22:11

Amit leírtál butaság, egy olyan embernek mint én. Nem ismersz, tehát jogosan írhatod, és tanálcsolhatod azt amit tettél. De nállam ez semmitmondó. Sport az életem, nincs olyan nap, hogy ne futnák.

2010. jún. 28. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:

futsz??? tönkremegy a térded

és ekkora túlsúly mellé nem ártott volna orvosi felügyelet melletti fogyás....ha elkezdesz normálisan enni, neked megfelelő adagokat félő, hogy visszahízod, ez egy nőnek is nagyon kevés, egy ekkora pasinak meg extra koplalás, a bőröd nem fogja követni a fogyásod


amúgy gratulálok az eredményhez, és simán belefér egy hamburger és egy sör ;)

2010. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
gondolom milyen sportember vagy, ha 117 kilo vagy. meg amugy is. nem jogos amit mondasz. ha a NEM válaszra azt irod hogy butaság, akkor kéremszépen, miért teszed fel a kérdést?
2010. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most nem a hamburgerről van szó, hanem az a butaság amit állítottál, hogy ha megengedem magamnak akkor mást is, majd pedig leállok a sportal és visszajön, ez a butaság.


A másik pedig, hogy egy kövér ember nem lehet sportember, és nem szeretheti a sportot? Ha a magyar sportolók olyan kitartással, lelkesedéssel és odaadással csinálnák mint én akkor végre el is érhetnénk vmit! Minden tiszteletem azoké a magyar sportolóké akik megérdemlik, de sajnos kevesen vannak!

2010. jún. 28. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen hambit kellene elképzeljünk ? Mekist vagy egy olyant, ami tényleg látott húst ? :-)


Ha az előbbi akkor jó lenne, ha tényleg egyszeri alkalom lenne, ha az utóbbi akkor ugyancsak, de az legalább egészségedre is fog válni. Jó étvágyat mindenképp !

2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!