Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap kivetítőn meccset...

Holnap kivetítőn meccset nézek, este mehet 1 hamburger? Hogy venné ki magát?

Figyelt kérdés
Futok minden nap 1 órát. 117 kg vagyok (185 cm) és komoly fogyózó. A sport holnap is meglesz, de utánna megyek este meccset nézni. Megengedhetem magamnak azt, hogy benyomok 1 hamburgert este futást után? Naponta kb 800-1000 kalóriát viszek be!
2010. jún. 28. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
megeheted nyugodtan néha tényleg muszáj bűnözni... de ha annyira nagy sport ember vagy és minden nap mozogsz akkor hogyan lettél 138 kg? (ami most már persze csak 117....) erre azért nem bántásból, de kíváncsi lennék...
2010. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel, ha azt várod, hogy bólogassunk. Akkor döntsd el, hogy megeszed azt a nyomorék hamburgert.

Megjegyzem, szerintem sem ezen múlik (még jót is tesz, mert a 800-1000 kalória baromi kevés, még egy nőnek is, de gondolom, pasi vagy, annak meg pláne).


Az a baj, hogy ugyanolyan ész nélkül csinálod, mint a csajok. Nem hiszed, hogy visszajön az egész? Nos, majd megtapasztalod. 1000 kalória konkrétan koplalás. Lehet, hogy te nem vagy éhes, de a szervezeted igen. A zsírtartalékból nem lehet élni, a vitamintartalékok meg már kimerültek.

1500 kalória is kevés egy pasinak, de te már ennyitől is vissza fogsz hízni, sport ide vagy oda. Pedig sem ezt, sem az 1000 kalóriát nem lehet tartósan csinálni, mert belebetegszel.

Nem ártana megvitatnod az orvosoddal. 90-ről 80 kilóra fogyni nem veszélyes, de amit te csinálsz, az igen.


Sajnálom, ha fáj az igazság, de ez van. Akkor is, ha lepontozol és homokba dugod a fejed.

2010. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!