Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Mit gondoltok arról, ha egy srác (huszonéves) 20+ éves autóval jár? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Megtehetné, hogy vesz jobbat, de inkább más dolgokra tartogatja a pénzt, pl. saját lakás, utazás, igényes öltözködés stb.

2022. máj. 17. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem valami méregdrága amerikai veterán autóra gondolok, hanem egyszerű párszázezres kocsira. :)
2022. máj. 17. 20:53
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
20+ éves fostalicska, vagy 20+ éves patika állapotú youngtimer?
2022. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Megelőztél, 2. voltam.
2022. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mit gondolsz hol élünk?

Èszak-korea?


Nem egy húszas csaj jár autóval

2022. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az első :D
2022. máj. 17. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biciklivel járok 28 évesen, nem is vettem kocsit még, mert ezzel is arra spóroltam előbb lehessen lakásom. (Lett is idén.) Így is van barátnőm. Szóval te is rendben leszel fos autóval is.
2022. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És? :D

Nekem is jövőre lesz 20 éves a saját kis autóm, de nem adnám semmiért amíg jól működik és nem kell rá vagyonokat költeni.

Egy magamnak tökéletes, de persze később (csaladnál) már más modellre váltok

2022. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Páromnak is 30 lesz lassan a kocsija. Semmit nem gondolok, neki az tetszik. Hamarosan kaphat ot-s rendszámot.
2022. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy belegondolok, már az enyém is 21 lett. Eddig senkinek nem volt vele gondja, nincs szétrohadva, meg ilyenek.
2022. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!