Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén mentem új osztályba és van egy lány aki nagyon tetszik. Szép a szeme, jó a segge, meg minden. Ha nincs jobb dolgom Őt szoktam nézni. Nem vagyok rossz csávó, csak sokat baromkodok és néha én is érzem, hogy elég hülyén jönnek ki a viccek. Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek hozzá?
2010. szept. 16. 18:06
1 2 3
 11/29 kkzz ***** válasza:
"Tuti nem mond nemet." Azért ez szerintem egyáltalán nem ilyen "tuti". Ez csak attól függ, hogy ő hogy viszonyul hozzád, gondolok itt elsősorban a külsőre. Sajnos ez van.
2010. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A külsőm fasza, csak mondom, hogy elég "gyépés" vagyok néha :D.
2010. szept. 16. 18:32
 13/29 anonim ***** válasza:
Aranyosi én vagyok! Te vagy Marika?
2010. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Suli után: -merre mész? -jobbra, -jéé énis, innentől ha bejössz neki akkor nem lesz olyan, mit egy fadarab, de az egódból kicsit vissza kéne venni szerintem és ne úgy állj hozzá,hogy "a külsőm fasza", mert ha a csaj normális és te is bejössz neki, akkor az csak bónusz.
2010. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De van egy olyan érzésem, hogy nem egyfele megyünk haza...
2010. szept. 16. 20:18
 16/29 anonim válasza:
Holnap ülj mellé suliba órákon, és szólítsd meg. Hívd el valahova suli után. Ha te is bejössz neki, biztos igent mond. Szünetekben is keresd meg, és beszélgess vele. Ha néha őt szoktad nézni, biztos észrevette már. Légy bátor, és ne azt várd, hogy ő szólítson meg. Kezdeményezz te.
2010. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
figyu ülj mögé órákon és ugy tudtok levelezni mondom!!!(irom) a levelet meg senki sem látja nem kell olyant irni neki hogy tetszel meg minden csak hogy kezdj el vele beszélni!! aztán elkérheted igy az msn cimét vagy a tel számát hogy ha v mit nem értesz az anyagbol akk megtud kérdezni alapon:P ez elég:D haverjaidnak meg elmondhatod nyugodtan hogy nem rossz csaj sztem ök is véleményezni fogják akkor:) mi minden csajt kiszoktunk elemezni a suliba:D
2010. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

hol laktok? hány évesek vagytok? van barátja? ha van mióta?

ezekre válaszolj és próbálunk jobban segíteni , mert számít ám ez is!

2010. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nem számit hogy hol lakunk.

15 évesek vagyunk.

És fingom nincs hogy van e barátja.

2010. szept. 17. 14:30
 20/29 anonim válasza:
Melyik suliba jártok? Sztem tök lényegtelen, hogy hol laktok. Hát egyszer szünetben kezdj el vele beszélgetni. Ha órán valahol a közeledben ül, kérdezd meg tőle, az anyagot, hogy ő érti-e, vagy ilyesmi.
2010. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!