Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén mentem új osztályba és van egy lány aki nagyon tetszik. Szép a szeme, jó a segge, meg minden. Ha nincs jobb dolgom Őt szoktam nézni. Nem vagyok rossz csávó, csak sokat baromkodok és néha én is érzem, hogy elég hülyén jönnek ki a viccek. Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek hozzá?
2010. szept. 16. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
üljél mellé
2010. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Neki is van padtársa és nekem is :D. És nem merem csak úgy megszólitani :).
2010. szept. 16. 18:08
 3/29 anonim ***** válasza:

Suli után várd meg, és kérdezd meg volna e kedve beszélgetni veled, elnyalni egy fagyit, vagy sütizni v. ilyesmi. Egyáltalán nem szoktatok egymással beszélni?

Nem is tudja, hogy tetszik neked?

2010. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mond meg neki, h "szép a szemed, jó a segged, meg mindened", innen már neked nincs több dolgod csak várni, h mit reagál. Ha nem azt válaszol rá amit vártál, vagy nem mond semmit, akkor folytasd azzal, h "mindegy, majd dugok mással, aki nem kéreti magát".
2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Te vagy az, Aranyosi?
2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
kérd meg néhány haverod akit ő nem ismer h szálljanak rá és te csak odamész h hagyjátok békén és ők erre lelépnek. elég nagy hülyeség, em is ajánlam, csak én ezt csináltam és csak sajnos elröhögtük, :)
2010. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
dobj neki 1 üzit:D ha órán unod magad irj neki csak annyit hogy szia te érted amit mond? vagy valami... utána szünetben is eltudtok beszélni és még az is lehet hogy melléd ül:D
2010. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk soha beszélgetni és nem tudja, hogy tetszik neke. Valószinüleg a haverok kiröhögnének, szóval nekik sem mondtam el :D.
2010. szept. 16. 18:17
 9/29 A kérdező kommentje:
Inkább az érdekelne, hogy hogy viselkedjek, hogy bejöjjek neki.
2010. szept. 16. 18:19
 10/29 Tolltartó válasza:
Ne foglalkozz a haverjaid véleményével . Ha neked tetszik a lány nyugodtan menj oda hozzá. Hiszen osztálytársak vagytok. Szünetben is odamehetsz beszélgetni hozzá. Akármiről beszélgethettek. Hiszen most ismeritek meg egymást:] Aztán, ha jól kijöttök nyugodtan hívd el valahova. Tuti nem mond nemet. :]Hajrá!:]
2010. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!