Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a másik osztálybó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a másik osztályból aki tetszik nekem de egyáltalán nem ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem beszéltem vele, nem is láttam a gimnáziumi év előtt, nagyon tetszik nekem. Sokszor szemezünk, ha a barátaival van akkor is engem néz. Mi ilyenkor a teendő? Egyszerűen szólítsam le? Ráadásul már vége a tanításnak évzáró is meglesz pár napon belül, és nem tudom kibírom e anélkül a nyarat, hogy ne látnám... 1éve van ez, teljesen tehetetlen vagyok. :( 15/F
2010. jún. 12. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

áá, én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én már 2 és fél éve:( ő is mindig néz engem, de egyszerűen semmi ürügy nem volt h beszélgesek vele...csak úgy odamenni meg fursca..ez engem is érdekelne h hogyan kerülhetnék közelebb hozzá főleg nyáron:S


17/F

2010. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

na fiúk! Én lány vagyok, én tudom mi a teendő.

Első verzió: Megpróbálod megszerezni az msn címét, vagy a nevét és megnézed vipen..(suli honlapról vagy haveroktól)

Ha ez nem jön be akkor:

Második verzió: Odamész hozzá, és 'véletlenül' megbotlasz, vagy ilyesmi ilyenkor egyből meg fogja kérdezni hogy jól vagy-e ... és meg van a közös téma.


14/L

2010. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen msn címe is megvan facebookon regisztráltam ő jelölt be legelősször myvipen is csomószor megnéz... de nem merem felvenni. és suliban pedig sosincs egyedül mindíg a barátnőjével van. hangember vagyok :'(
2010. jún. 12. 20:23
 4/9 A kérdező kommentje:
a másik probléma h egyik osztálytársam is ráhajtott a csajra (nem nagy sikerrel). nem haragudna rám ha nekem sikerülne? (elég jóban vagyunk) :S
2010. jún. 12. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem vedd fel msn-re

a haverod biztos nem fog haragudni, hiszen a csajok jönek menek haverodnak is lesz más áldozatja..:D de ha nem birod nélküle a nyarat ved fel msn-re ismerkedjetek meg, utána hivd el moziba,sétálni stb. ha szemez veled a lány akor biztos tecel neki és valoszinüleg örülni fog ha felveszed msn-re mi lányok elég makacsak vagyunk, van h megteszük az elsö lépést bejelöljük az embert facebookon,myvipen vagy valahol de viszont msn-re már nem veszük fel a srácot mert arra várunk hogy ök vegyenek fel minket :D szoval légy férfi és ted a dolgod!XD

16L

2010. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

halod nelégy már ilyen nyafogó ő jelölt be vipen ő néz meg töbször is? mire vársz vedd már fel:P biztos lessz vmi téma:) ha meg nem bírsz megmukkani esetleg lesz a következő kérdésed hogy "felvetem a csajt msn re miről beszéljünk?" akor indíthatnál azzal hogy "szia látam bejelöltél vipem gondoltam felveszlek msn re még úgysem ismerjük egymást:) " azt ennyi:P mindent bele

17/F

2010. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van egy pasival... :/
2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Ismerős a problémád.A sulimban van egy srác, aki állítólag már 3 éve odáig van értem,és eddig semmit sem mert mondani,söt,én még nem is láttam őt az eltelt 3 év alatt..a gimink elég nagy. Lényeg,h a srác elhatározta,h beszélgetni fog velem,és kb 3 hete félrehívott. Nagyon kellemetlen volt,mert azt sem tudtam,h kicsoda,szóval ez volt az első kérdésem is. Elhiheted mennyire kínos volt a szitu.xD Aztán az osztálytársai mesélték,h szegény srác elég reménytelen már 3 éve. Iwiwen írt 2 üzenetet, amikben elkérte az msn-em (igen számonkérő módon), és még szerelmet is vallott,annak ellenére,h megmondtam neki,h nincs esélye nálam (erre ő kérdezett rá). Nagyon kellemetlen volt, ráadásul ő azt hitte,h nekem bejön,mert 3 éve egyszer rámosolyogtam v micsoda:P. Szóóóval az egyszerű leszólítás nem az igazi:P. De az msn, meg az üzenetek jók szerintem..hiszen úgy tűnik h a csaj is érdeklődik irántad. Sok szerencsét, simán írhatsz neki!:)

18/L

2010. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki :)
2010. jún. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!