Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen más mód lenne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen más mód lenne még?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, de félek megszólítani, ezért szeretnék valami alternatív megoldást arra, hogy valahogy kapcsolatba kerüljek vele és ehhez szeretnék kérni tanácsokat. Azért nagyjából felvázolom a szituációt: egy buszon utazunk reggel a suliba, és néha egy buszon hazafele. De ő általában az osztálytársaival van vagy a barátnőivel, csak hazafele megy egyedül, de én akkor sem merem leszólítani. Ezért valami olyan megoldás érdekelne, amivel megoldhatnám, hgy ő szóljon hozzám vagy ha én szólok hozzá, akkor az valami konkrét okkal történjen. Segítsetek légyszíves! Köszi előre is!
2010. szept. 15. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj a közelébe.. Ha hirtelen fékez a busz és Ő is áll meg te is... akkor lépj rá a lábára vagy csak úgy szimplán lépj rá a lábára.. de ne taposd el:D és akkor kérj utána bocsánatot.. onnan meg már mehetne az am hogy hívnak?:O

és már meg is van.. a végén kérsz egy telefon számot..esetleg msn-t és meg van oldva :)

Sok sikert:)

2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz, csak sajnos eléggé komplikált, hogy pont egymás mellett álljunk stb. Várnék még tippeket!
2010. szept. 15. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, hogy ne parázz...mi a legrosszabb ami történhet??végy egy nagy levegőt, menj oda és szólitsd le bátran, hívd arrébb h a többiek is levágják, hogy konkrétan ővele akarsz beszélni! nem kellenek a trükkök. értékelni fogja h laza, és bátor vagy!
2010. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze ez lenne a legegyenesebb, de nekem még soha nem volt barátnőm és még csak csajozni sem csajoztam soha, talán ezért is parázok ennyire. És ilyet még egyetlen lánnyal kapcsolatban sem éreztem, mint most, valahogy van egy furcsa érzésem, mikor meglátom, de nem tudom elmagyarázni, hogy milyen, csak érzem, hogy ez más, mint az eddigi lányokkal, akik megtetszettek nekem, mert őket pár nap alatt kivertem a fejemből, de ezt a lányt már hónapk óta nem bírom elfelejteni. :$
2010. szept. 15. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

éppen ezért kell összeszedned magad és megtenni a az első lépést, hidd el, az a legnehezebb! figyelj! csak légy laza, ill azt tudom,nem könnyü, és valószínű, hogy nem is fog menni, de ne lássa rajtad! a lényeg az egészben,hogy a magabiztosság látszatát kell kelteni. Mint mondtam, nem kellenek a trükkök, azzal könnyen el lehet szúrni, és csak barátként fog rád tekinteni. Adja magát a dolog, ha jol csinálod. Légy egyértelmű, hogy márpedig te fel akarod szedni, de ne légy tul nyomulós sem, mert nem csak kupakolni akarsz. Mondd meg neki kajak, hogy figyelj eddig mindig csak bámultalak, de nagyon tetszel meg szép csaj vagy stb. (szal bókolj, cirógasd meg az egoját, de ne vidd tulzásba) és meg szeretnéd ismerni. Nem fog lerázni, ha mégis, na akkor jöhetnek a trükkök, hogy csak meg akarod barátkozol, meg barátság blabla.


Beszélj meg vele egy közös progit suli után...elég ha maradtok suli után dumálni aztán egy későbbi busszal mentek haza, hazakisérheted stb. az már menni fog!huhh, ez elég hosszu lett, de sebaj


sok sikert

2010. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kicsit hülye lett az az utzolsó mondat: szóval, csak ismerkedel és barátkozni akarsz


valahogy igy akartam irni csak össze-vissza lett



de értsd jol

2010. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogod magad elé állsz és egy akkora pofont lekeversz neki, hogy majd beleszédül. Ez elég alteros megoldás, ráadásul garantált a siker. Így egészen biztosan hozzád fog szólni, ráadásul konkrét okkal fog történni.

Szívesen, nincs mit.

2010. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!