Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha a lány magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés

sokan mondják a haverok közül hogy gusztustalan és csúnya :/

Én 176 vagyok a csaj kb.180 de magassarkúban.


2010. szept. 15. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak az elszokottól mást mutat, amit a mai társadalom a "ciki" jelzővel illet, és egyből elmegy a "gáz" avagy a " gusztustalan" jelző felé.

Szarjátok le a többieket, az a lényeg hogy egymással törődjetek.

Én nekem speciel kéne egy magas leányzó, már unom hogy mindig le kell hajolnom xd.

2010. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ja
2010. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D,mondjuk ez tényleg hidegen hagy hogy a többi mit gondol :D
2010. szept. 15. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki, ha titeket nem zavar. Én speciel nem bírnám, ha a barátom alacsonyabb lenne nálam (egy ideje a vékony fiúkkal sem kezdek), mert szeretem, ha a férfi mellett nő lehetek, nem tudom odébb rakni, és elbújhatok az ölelésében. Ha a barátnőd pont az ellenkezőjét szereti, vagy csak nem zavarja, másra se figyeljetek.
2010. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több, mint 2 évig voltam egy, nálam 7 cm-rel alacsonyabb férfivel. Ezzel nem volt gond. Akkor éreztem már kellemetlenebbnek a szitut, amikor már semmi nem volt jó vele. Vicces módon az "álmaimpasija" viszont 2 méteres:D..
2010. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,ciki. Én 173 vagyok, a párom 192. a magas lányok is találnak hozzájuk illőt, akik mellett nem ciki felvenni a magassarkút(amiről egy ízig-vérig nőnek nehéz lemondania).
2010. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A haverjaid hülyék, mert ez nem gusztustalan, csak eltorzította a média az értékrendjüket.

Ki nem szarja le, hogy magasabb a lány?

Mondjuk vannak olyan pasik (gyűlölöm ezt a szót), akik nem érzik magukat dominánsnak, ha nem ők a magasabbak, ezért kizáró ok ez náluk. Az ilyenek persze ostobák és korlátoltak.

2010. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem volt nálam magasabb barátnőm. pedig én is 185cm vagyok. eléggé zavart ha az utcán mászkáltunk. de ha csak kettesben voltunk, akkor semmi gond nem volt.

24F

2010. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!