Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek abból elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek abból elutasítás lenne, ha ismerkedéskor egy férfiről kiderül, hogy 5-7 évvel idősebb, mint ahány évesnek gondoltad őt? Mert fiatalnak néz ki.

Figyelt kérdés

Azt hiszed ismerkedsz egy kb. veled egykorúval vagy max pár évvel idősebbel, mert külsőre annyinak hiszed őt, aztán kiderül hogy pl. 5-7 évvel idősebb mint gondoltad, csak a korához képest fiatalnak néz ki külsőre. Ez miatt elutasítanád, ha már addigra elkezdett tetszeni kívül-belül?


A kiderülést úgy értem, hogy lehet egy darabig nem kerül szóba a másik kora, vagy előfordulhat nem derül ki a beszélgetésekből pontosan, de persze amikor szóba kerül a téma valahogy és rákérdezel, akkor elmondja őszintén egyből.


2022. ápr. 11. 12:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Nekem minden párom idősebb volt nálam 5-10 évvel, nekem ez teljesen ideális. Én is idősebbnek tűntem mindig, és sosem találtam senkit a velem egykorúak között. De ha komoly kapcsolatot keresek, azért nem fér be akármennyi különbség, tehát egy 20 év azért már sok például.
2022. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%
hanem mert én még nem szeretnék jópár évig klasszikus értelemben véve megállapodni." Én sem szeretnék házasodni meg gyereket, de te inkább arra gondoltál hogy nyitott maradnál több férfira is és olyan kell akivel lazán szakíthatsz .
2022. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert komplexusos vagyok én is, lehet ő is az.
2022. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!