Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek abból elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek abból elutasítás lenne, ha ismerkedéskor egy férfiről kiderül, hogy 5-7 évvel idősebb, mint ahány évesnek gondoltad őt? Mert fiatalnak néz ki.

Figyelt kérdés

Azt hiszed ismerkedsz egy kb. veled egykorúval vagy max pár évvel idősebbel, mert külsőre annyinak hiszed őt, aztán kiderül hogy pl. 5-7 évvel idősebb mint gondoltad, csak a korához képest fiatalnak néz ki külsőre. Ez miatt elutasítanád, ha már addigra elkezdett tetszeni kívül-belül?


A kiderülést úgy értem, hogy lehet egy darabig nem kerül szóba a másik kora, vagy előfordulhat nem derül ki a beszélgetésekből pontosan, de persze amikor szóba kerül a téma valahogy és rákérdezel, akkor elmondja őszintén egyből.


2022. ápr. 11. 12:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány évesnek néztem. Ha velem egykorúnak, nem baj, de ha eleve idősebbnek, akkor elgondolkodnék a dolgon.
2022. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Rajtam egy pasi hökkent le egyszer mikor elmondtam a korom es annyit mondott hogy hát moat nagyot nőttem a szemében.


Addig vmi lánykent is kezelt es gondolkodott rolam, miután megtudta a korom, meg mar kész nőnek vett, aki nem hülye es akivel máshogyan kell beszelni is..

2022. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
*hökkent meg
2022. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
*most
2022. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert belekalkulálom a preferenciámba ezt is. Magyarul csak és kizárólag azzal jövök össze, aki annyinak néz ki, mint én, így eleve nem okoz nagy gondot az sem, ha kiderül róla, hogy van +-5 év köztünk, mert ugyanúgy egy korosztály leszünk.



Viszont aki hazudik a koráról, az mehet a simlis kva anyjába.

2022. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is attól függ, mennyinek gondolom. Ha azt gondolom elsőre, hogy 7-8 évvel idősebb nálam, ami eleve egy lélektani határ, és erre ráhúz 5-8 évet, akkor igen, abból instant megszakítom az ismerkedést.

Ha velem egykorúnak nézem, de kiderül, hogy nagyon max. 10 évvel idősebb nálam, akkor ha minden szempontból tökéletesnek tűnik, akkor nem megy tovább a régiben.

2022. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2022. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok.

Csak a korom miatt helyből felnőttem hozzá es helybol nagyobb tiszteletet is kaptam🤣

Hoppá🤣

2022. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

A kor csak egy szám, egyáltalán nem érdekel.

Az sokkal többet számít, hogy mennyinek néz ki illetve mennyinek érzi magát az illető, illetve, meg hogy milyen gondolkodásmódja, legyen szó idősebbről vagy éppen fiatalabbról.

2022. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér, hogy max. 5 évvel idősebb nálam a valóságban, akkor nem.
2022. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!