Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek abból elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek abból elutasítás lenne, ha ismerkedéskor egy férfiről kiderül, hogy 5-7 évvel idősebb, mint ahány évesnek gondoltad őt? Mert fiatalnak néz ki.

Figyelt kérdés

Azt hiszed ismerkedsz egy kb. veled egykorúval vagy max pár évvel idősebbel, mert külsőre annyinak hiszed őt, aztán kiderül hogy pl. 5-7 évvel idősebb mint gondoltad, csak a korához képest fiatalnak néz ki külsőre. Ez miatt elutasítanád, ha már addigra elkezdett tetszeni kívül-belül?


A kiderülést úgy értem, hogy lehet egy darabig nem kerül szóba a másik kora, vagy előfordulhat nem derül ki a beszélgetésekből pontosan, de persze amikor szóba kerül a téma valahogy és rákérdezel, akkor elmondja őszintén egyből.


2022. ápr. 11. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
Maradi az akinél a számok játszanak a látvány helyett.
2022. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%

11

Maradi az, aki képes gondolni a jövőre, és nemcsak azt látja, hogy épp az adott időpillanatban hogy néz ki valaki? Hát tényleg...

2022. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
12. Nyilván , de nem extrém 15-20 években kell gondolkodni. Amúgy meg egy kapcsolat bármikor, bárkivel véget érhet hamar ha hasonló kórúak ha nem.
2022. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem! A szám csak egy dolog.

A gondolkodástól, meg attól, hogy kívül-belül hogy tartjuk magunkat, attól leszünk egymáshoz passzolók.

Ha már tetszik kívül-belül, ahogy írod, akkor már a szám nem számít, akkor már megvan az összhang, és az számít.

2022. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de visszakérdezek, kérdező. Neked mi lenne a véleményed, ha a nőről derül ki ugyanez?
2022. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Amúgy is korábban halnak, nem kell még rásegíteni 7 évvel.
2022. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az ember illetve a személyisége a fontos. Persze azért hosszú távon okozhat problémát a nagy korkülönbség, mások a célok stb. de csak ezért még nem állnék fel és hagynám ott. Ha klappolna a dolog, akkor megvárnám hogy alakulna a dolog.


Egyszer tinderen akadtam össze egy sráccal akiről az volt kiírva hogy 30. Én 21 voltam. Igazából nem voltak elvárásaim se terveim, úgy voltam vele meglátom mi lesz. Aztán kiderült hogy 35, amin meglepődtem mert 27-28nál többnek semmiképp se néztem volna.


A dolog érdekessege az volt, hogy a beszélgetés során a nagy korkülönbség nem érződött, hiába volt 14 évvel idősebb tök sok hasonló emlékünk volt általános iskolából, filmek-sorozatok terén hasonló ízlésünk volt. Szóba került a zene, eleinte cinkelt azzal hogy én biztos már nem ismerem a Linkin Parkot és társait, aztán amikor elmondtam, hogy legfőképp a 60-as, 70-es, 80-as évek metálját hallgatom a sok egyéb mellett akkor leállt a cinkeléssel:D

Összességében semmi kémia nem volt köztünk, de nem gondolnám hogy a korkülönbseg miatt viszont tény és való hogy egy korban hozzám közelebb állóval szeretnék párkapcsolatot.

2022. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
17. Akkor 30 évesen még 20 éves lányokkal kezdhetek ezek szerint?
2022. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18 ez mindig az adott embertől függ.

Én időközben rájöttem, hogy nem akarnék 10 évvel idősebb párt. Nem azért mert ne jönnek ki a nálam 10 évvel idősebbekkel, mert több ismerősöm is van 30 körül és baromi jól elvagyunk, hanem mert én még nem szeretnék jópár évig klasszikus értelemben véve megállapodni.


Ugyanakkor van egy csomó ismerősöm 20-24 év között akik már házasok, soknak mar gyereke is van. Az elmúlt pár évben sok ismerősömet jegyezték el/házasodott/lett gyereke. 20-23 éves emberek. Van akinek erre van igénye.


Szóval ez szerintem attól függ ki mire vágyik.

2022. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#18 Nem egy párt ismerek, ahol tíz év korkülönbség van. És 30 meg 40 éve vannak együtt.
2022. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!