Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerint ez teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerint ez teljesen normális, semmi szégyen érzet nincs ilyenkor bennük?

Figyelt kérdés

Ismerkedik egy fiúval, majd talál egy jobbat, vele összejön. A korábbi fiúval nem foglalkozik, nem mond semmit. Majd amikor szakít, újból "esélyt" ad a korábbi fiúnak. Nem gondol abba a lány hogy ez milyen megalázó ennek a fiúnak? Nincs ilyenkor szégyenérzetük ezeknek a lányoknak? Vagy ez teljesen normális viselkedés?

Velem csinálja most ezt egy lány, nekem nagyon megalázó ez. Úgy érzem nem vesz emberszámba és csak azt nézi neki mi a jó, mások lelkivilágára meg tojik.


2022. ápr. 6. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Hol vagytok, amikor egy lány kedves veletek, vagy van egy pozitív élményetek egy lánnyal?"


Olyan nincs...:DDDD

2022. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Akkor sok értelme van itt incelkedni azért mert nem akarnak összejönni veletek, igaz..?


Hergelitek magatokat naponta, meg ami rosszabb, minket is, aztán meg soha életetekben nem volt jó élményetek lányokkal, és nem is hiszitek hogy lehetne.

Logika bmeg.

2022. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem hergelek senkit, pláne nem magamat. Én csak a nőkkel kapcsolatos tapasztalataimat írom le. Hogy legyen velem kedves egy lány, ha nem ismerek egyet sem és nem is adnak rá esélyt, hogy megismerjem őket?
2022. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!