Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted súlyos bűnöket...

Szerinted súlyos bűnöket követtem el ezek szerint vagy ez teljesen normális élet?.

Figyelt kérdés

Szerinted súlyos bűnöket követtem el ezek szerint vagy ez teljesen normális élet?.


Katolikusnak vagyok keresztelve. Első àldoztam. 17 évesen megtértem hitgyülekezetbe ahonnan ki léptem 4 hónap alatt. Ma már 22 éves vagyok.. egyáltalán nem járok se katolikus templomba, sem gyülekezetbe semmiféle vallásos közösségbe. Hiszek a mai napig Istenben vallom hogy ő a Mindenség Ura a mi Mennyei Atyánk. Hiszek egyszülött Fiában is Jézus Krisztus hogy ő Isten igéje, egyszülött Fia is egyben ő az emberiség Megváltója a második Isteni személy a fiú aki egy az Atyával. Hiszek szentlélekben!!! Azonban mióta nem járok felekezetbe eljárok néha bulizni,,, eddig 3 lánnyal bújtam ágyba(22) vagyok. Szeretem a jó Istent meg az embertársaim, nem bántok senkit, azonban meguntam hogy folyton bibliat követtem ha egy ember felnő törvényileg nem függ a szülőktől..szabad élete van. Akkor Isten miért dirigálna nekem? Az egyház akar.


2022. jan. 22. 20:03
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
64%

mert Isten gyermek vagy es az is maradsz ebbol nem nosz fel, legfeljebb fellazadsz

ugy veled csak az Egyhaz tartja bunnek hogy 3 lannyal egyutt aludtatok (vagy mit csinaltatok agybabujva?) ellenben Jezus nem tartja bunnek?

ha meguntad meguntad

ellenben Jezust koveteset is meguntad? mert nem kellene, hiszen sokkal magasabbra vihet Jezus mint barki es barmi, Egyhaztol is magasabbra

ezert Jezust kovetni nagyon jo dolog igy nem erdemes felhagyni vele

de persze nem kenyszerit ra

2022. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Nyugi ez normális, csináld azt ami neked jó anélkül hogy ártanál magadnak és éld az életed boldogan
2022. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az e vetek hogy a hitgyülibe jártál. Az egy éreznek szekta. Én keresztény református vagyok de ha katolikus volnék és az egyházak megadta nekem a keresztség, bérmálás és máig is megadja nekem a bűnbocsánat, Euharistia ( minden Szentmisén), esetleg a házasság és majd a betegek kenetének Szentségét, plussz vannak szentelmenyek mint Tömjén, Szenteltviz amik Isten SZentlelkenek illatát és hatékonyságát ahogy megy fel az ima az égbe és a víz tisztító erejét adják nekem..... Ilyen egyházat az életem árán se hagyjuk ott egy Eretnek Szekta kedvéért ahol nem kapok semmit és nem is üdvözűlnek mert Istent aktívan kell imádni amit az Egyházon kívül nem tudnék. Azért lett református vallás mert a katolikusok otthagyták a vallásukat, nem becsülték meg mennyi mindent ad az egyházuk.

A régi keresztények akkor se tagadták meg a hitüket mikor a szemük előtt öltek meg a gyermekeiket, Szent Theodora vagy élve eltemették, állatokkal felfaltattak őket esetleg kivágták a szemüket vagy a nyelvüket. Úgyhogy a hitgyülibe nem kellett volna menni otthagyva az egyházat. Ha nem mész misére nem mész az nem lehet akkora baj bár akkor nem is áldozol de hogy otthagyd az más dolog.

2022. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a sátán azért súg rendesen...
2022. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez a szokásos kamuzó barátunk, egy kicsit igazat is ír magáról (kivéve az ilyen "3 lánnyal bújtam ágyba" jellegű csúsztatások).


Már elmagyaráztuk, hogy ez lehet normális élet. Az nem normális, hogy állandóan megkérdezed.

2022. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu-boy 3-2-1. :d
2022. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szp72 ***** válasza:

Ha szeretnéd Istent és a Fiát Jézus Krisztust akkor az ő parancsai szerint élnél, s nem parázna kapcsolatokat létesítenél. Nagyon kellemetlen lehet ez a kettős állapot, ez a hiszek is meg nem is. Szerintem hagy ezt az isten dolgot, mert ha már paráználkodsz legalább akkor élvezd ki.


A kereszténység azoknak való, akik hisznek házastársi hűségben és elköteleződésben, s erre komolyan készülnek, s nem akarnak csak úgy szórakozásból ágyba bújni senkivel.

2022. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!