Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerint ez teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerint ez teljesen normális, semmi szégyen érzet nincs ilyenkor bennük?

Figyelt kérdés

Ismerkedik egy fiúval, majd talál egy jobbat, vele összejön. A korábbi fiúval nem foglalkozik, nem mond semmit. Majd amikor szakít, újból "esélyt" ad a korábbi fiúnak. Nem gondol abba a lány hogy ez milyen megalázó ennek a fiúnak? Nincs ilyenkor szégyenérzetük ezeknek a lányoknak? Vagy ez teljesen normális viselkedés?

Velem csinálja most ezt egy lány, nekem nagyon megalázó ez. Úgy érzem nem vesz emberszámba és csak azt nézi neki mi a jó, mások lelkivilágára meg tojik.


2022. ápr. 6. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod. Ha neked ez nem tetszik, ne foglalkozz a csajjal és ennyi.
2022. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Annak lehet csak "esélyt adni", aki kér. Ha ez megalázó, akkor nem kell foglalkozni az adott lánnyal.


Amúgy ezt ugyanúgy meg lehetne kérdezni a fiúktól is.

2022. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te megint az a srác vagy, aki hónapokig váratta a csajt, majd ő elunta, és talált mást, aztán amikor szakított, akart új esélyt adni, de megint várakoztatja?
2022. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sírj
2022. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as igen, nekem is ismerős a kérdés. Kérdező, el kéne végre döntened, hogy túl tudsz ezen lépni vagy nem (mellesleg korrekt volt a lány, de mindegy). Ha rúl tudsz, hagyd már ezt a témát és ne legyél gyerekes, mert megint el fogod rontani, ha meg nem, akkor keress más lányt.
2022. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csináltam ilyet. Aki kell az kell, aki nem az nem. Ha nem jött be a választottam akkor sem kellett az aki korábban sem kellett. Nem is értem az egész kérdésfelvetést.
2022. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak szerint teljesen normális egy lakóház amúgy gondozott, tisztán tartott kertjébe szégyenérzet nélkül üríteni, amikor azt hiszik, hogy senki sem látja?

Én szemtanuja voltam ennek egy éjszaka amikor kikönyököltem az ablakba cigizni.

Nincs ilyenkor szégyenérzete a férfiaknak? Vagy ez teljesen normális viselkedés?

2022. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Jézusom amióta nem ilyen környezetben élek, el is felejtettem, hogy ilyen létezik.

Most felhoztál nagyon sok rossz emléket:D

Egyre biztosabb, hogy nincs undorítóbb lény a férfiaknál:D

2022. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A lányok ilyenek.
2022. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Országszerte egy rakás férfi rohan lélekszakadva a gykra hogy minden nőre általánositson abban a pillanatban amikor valami roszz történik.

Hol vagytok, amikor egy lány kedves veletek, vagy van egy pozitív élményetek egy lánnyal?

Na, gyerünk, gyertek akkor is altalanositani.


Ne csak azt kelljen itt olvasni hogy nincs szégyenérzet a lányokban, mert 1 random csaj kicseszett 1 random palival, hanem hogy milyen kedvesek megértőek, segítőkészek, odaadoak a lányok, mert ez is mindennapos.

2022. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!