Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen leánykérésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen leánykérésről álmodtok?

Figyelt kérdés
Tehát mi lenne a legromantikusabb dolog amit eltudnátok képzelni.. a férfi a kit szerettek hogy kérje meg a kezeteket? Persze normális keretek között. Ne olyasmit hogy egy repülőből ugrik ki a mellkasára tetováltatva hogy hozzám jössz és elárasztja rózsaszirmokkal a várost. Előre is köszi !:)
2010. szept. 14. 06:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nyaralás alatt,az tetszene
2010. szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
valami látványos , de mégis egyedi , és romantikus pl ez http://www.youtube.com/watch?v=0zk2sVydOHw
2010. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze ehhez tűzoltónak kell lenned :D
2010. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne ha főzne vacsit otthon, és utána megkérné a kezem, persze mindezt romantikusan:) De nekem ez még messze van, bár álmodozni szabad:D 17/L
2010. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát olyan mint a filmekben :P

Olyan romantikus amibe belekönnyezek :P

De a nyaralás alatt az tényleg jó ötlet mondjuk valami tengerpart mellett és akkor ülünk a parton és akkor :D Azt lájkolnám:D

2010. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is szívesen fogadnám ezt valami vízparton... szép tó, vagy tenger, nyaralás alatt... De ha elvinne valami romantikus vacsorára, és beletetetné a gyűrűt a pezsgőbe/borba... Vagy kihoznák csak úgy egy letakart tányéron...

De még tetszene az is, ha síelés közben kérné meg valahogy a kezem :) Például én épp ülök a felvonóba, ő meg beleírta lent a hóba a nagy kérdést... Hasonlók :) Igaz a legutóbbi kicsit furcsa gondolom mindenkinek...

Csak az a baj az egésszel, hogy amilyen peches vagyok nagyon semmilyen módon fognak megkérni... Valahogy ez az előérzetem..Már ha egyáltalán megkérik a kezem...

2010. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
legfőképpen semmilyenről de ha mindenképp muszáj, akkor esetleg otthon vacsora közben.
2010. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném, ha mondjuk egy karaokebárban a pasim énekelne nekem egy dalt, és utána kérné meg a kezem! És mondjuk átkozottul jó hangja lenne, és minden csaj őt akarná, de ő csak engem akarna!

És akkor felébrednék:(

2010. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
minden lány álmodozik erről az biztos.Nekem is van elképzelésem, ami semmi különösből nem áll bárhol is legyen egy romantikus helyen vagy csak a szobájában akkor is csak mondja azt előtte hogy vííí aztán jöhet is a kérdés:)persze ez csak álmodozás és nem is számítom bele a jövőmbe.nem kell se rózsa se semmi a kérdés a fontos nem pedig a helyszín és a helyzet.
2010. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Szerintem abban semmi romantikus nincsen hogy egy csapat tűzoltóval felmászol az erkélyre és ott kéred meg a kezét.. a Sífelvonós egész jó de nehezen kivitelezhető. De azért köszönöm mindeninek és jöhetnek még.
2010. szept. 14. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!