Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran álmodtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran álmodtok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én másfél év alatt kb. 5x álmodtam a barátnőmmel, pedig jó a kapcsolatunk. Érdekes módon számomra fontos emberek amúgy gyakrabban jelennek meg álmomban. Kíváncsi vagyok, másnál mi a helyzet. Kort és nemet írjatok légyszi!
2010. júl. 1. 17:41
 1/8 A kérdező kommentje:
23/F vagyok
2010. júl. 1. 17:42
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Én minden nap álmodok... mindegy egyes nap... néha fáradtabb vagyok miután felkeltem mint előtte XD. A párommal nagyon ritkán álmodom. 1 év alatt kb 7X. Az előző barátommal 3 évig voltam együtt, vele se sokat álmodtam...

2010. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Timi: ) ***** válasza:

Nah én szerintem még nem is álmodtam a párommal,általában ha emberekkel álmodok,akkor olyan emberekkel akikkel napközben valami rossz"történt pl.ha valakivel összebalhézok,vagy rossz helyzetben van,tuti vele álmodok,mert bánt a dolog stb...

23/L

2010. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem szoktam számolgatni, ha álmodok is akkor is rosszat meg hülyeséget... szóval örülök hogy inkább nem! de egy hónapban egyszer talán...

23l

2010. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a reménytelen Szerelmemről szoktam álmodni folyton...s olyan szépeket hogy miután felkelek elgondolkozok az álmon milyen jó is lenne aztán depis leszek egész nap... :( Sajnos

De nagyon szeretek Vele álmodni mert MINDENNÉL jobban imádom <3

2010. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint valós, beteljesült szerelemmel kevesebbet álmodunk? Érdekes...
2010. júl. 1. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapja vagyunk együtt, hetente általában 4-5 alkalommal is a párommal álmodok :) Szóval elég gyakran :)

17L

2010. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt,ha álmodtam is vele időközben,általában rosszat(vmi baj történik vele,stb)Szóval én inkább örülök,ha nem róla álmodom.

Ha nagyon csöpögős akarok lenni, "vele minden nap,egy álom:)))))"

23/l

2010. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!