Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Különleges vagy inkább meghitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges vagy inkább meghitt hétköznapi leánykérésről álmodoztok?

Figyelt kérdés

Én néha órákon keresztül képes vagyok ilyen eljegyzési videókat nézni, rengeteg kreatív ötletet láttam már.


Ez az egyik kedvencem, rövid tekintsétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=S0xN_H6lnJ0&feature=related


Persze egyiket se tervezem lemásolni, próbálok valami egyedit kitalálni. Ennek általában szokott a lányok többsége örülni, vagy inkább a hagyományost érdemes választani?


2011. szept. 2. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
én egy ifa hátuljában akarom az olyan romantikus
2011. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled,és lehet lefognak pontozni!Unalmasnak találom már azt hogy el kell vinni a lányt egy különleges vagy drága helyre vagy más országra,Eiffel toronyraakárhová,nyílván jó dolog,de nekem nem ez számít.Én annak is örülnék,ha lenne egy kis meglepetés otthon,vagy az ágy szélén ülve kérné meg.Jobban meghatódnék.Nagyon szeretem őt,és elég egy komoly,őszinte,érzelmes nézés,és az is elég hogy kimondja,hogy hozzámjönnél feleségül,vagy lennél e életem párja,vagy bármi,a pillanat a legonfontosabb,és az hogy komolyan gondolja,szeret,és tényleg velem tervezné az életét a szerelmem! : )
2011. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Elnézést, jelenleg semmilyenről. (:
2011. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy talán különlegesről.
2011. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
A különleges lánykéréshez nagyon kell ismerni a párodat. Pl nagyon sok lány egyszerűen frászt kap ha mindenki őt nézi stb. Inkább hagyományos.
2011. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
71%
inkább meghittről..szerintem ez csak arra a két emberre tartozik, senki másra:)
2011. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Különlegesről. Nem kell az Eiffel-torony tetején legyen, itthon is lehet különlegeset fabrikálni.
2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Én olyat szeretnék ami különleges de egyben meghitt is! :)
2011. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Júj de szuper ez a videó:) Nagyon kreatív:)))) Nagyon tetszik!


Nekem csak annyi a fontos a leánykéréssel kapcsolatban(jelenleg nincs párom),hogy a leendő vőlegény tényleg spontán kérje meg a kezem,minden előzetes utalgatás nélkül,meglepetésszerűen!

2011. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú ez a videó nagyon jó. Nem kerülhetett kevésbe... :D Bár nem merném a nyakamat adni rá, hogy nincs megjátszva.
2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!