Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Különleges vagy inkább meghitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges vagy inkább meghitt hétköznapi leánykérésről álmodoztok?

Figyelt kérdés

Én néha órákon keresztül képes vagyok ilyen eljegyzési videókat nézni, rengeteg kreatív ötletet láttam már.


Ez az egyik kedvencem, rövid tekintsétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=S0xN_H6lnJ0&feature=related


Persze egyiket se tervezem lemásolni, próbálok valami egyedit kitalálni. Ennek általában szokott a lányok többsége örülni, vagy inkább a hagyományost érdemes választani?


2011. szept. 2. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nemet mondanék ha párom képes lenne ilyen giccses módon megkérni a kezem.

Szerencsére ismer annyira hogy kettesben,romantika,gyertya,üveg pezsgő...semmi extra,attól a nemlétező szőr is feláll a hátamon...


és gyűrűt sem szertnék csudaszép köveset és drágát...nem akarom dobozban tárolni hogy nehogy elhagyjam vagy kiessen...csak egy szép egyszerű minden cicoma nélkülit...


nem ezen múlik a szerelem,egy nézésében több van mint egy megrendezett lánykérésben...

2011. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
19:31 ez teljesen igaz, viszont másrészről ott van, hogy így aztán tényleg bizonyítja, hogy mennyire nagyvonalú, és nem számít a pénz ha rólad van szó. Én aztán tényleg nem vagyok az az érzelgős fajta, sőt utálom ha más látja még azt is, hogy kézenfogva sétálunk együtt. Viszont ez szerintem teljesen más, ennek örülnék.
2011. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Legyen nagyvonalú velem szemben...de akkor inkább menjünk el valahová,amit ketten nézünk ki,és akkor nagyvonalúan fizethet ő,és ott kettesben,romantikusan...


Bár közös kasszán vagyunk,fognám a fejem hogy a közösen megspórolt pénzünk költi ilyenre...

2011. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudok dönteni.:)Imádom a Szerelmemet, bárhogyan is kérné meg a kezem, nagyon-nagyon boldogan mondanék igent!Akkor is, ha otthon,kettesben,vacsi-pihenés közben történne,és akkor is, ha egy étteremben, vagy a törzshelyünkön vagy csak egy hétvégi sétálás közben.:)
2011. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem fél év után kérte meg a kezem. Nyáron jöttünk össze, és ez volt az első karácsonyunk. Nem kaptam tőle semmi ajándékot a fa alatt (azóta sem adunk egymásnak karácsonyra, mert egymásnak vagyunk az örök ajándék)...aztán lefekvés előtt mondta, hogy mégis csak van valami. És megkérte a kezem gyűrűvel. Tetszett ez az intim hangulat, semmi nyilvános lánykérés meg ilyesmi. Szerencsére az esküvőnk is viszonylag csendes volt. Azóta boldogan élünk, amíg meg nem halunk. Már akkor is tudta, hogy nem szeretem az életem intim eseményeit mások előtt mutogatni. De ízlések és pofonok, van, aki meg akarja osztani mindenkivel az élményt...
2011. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!