Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sorson múlik az hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorson múlik az hogy az ember talál e párt?

Figyelt kérdés

Nekem eddig egy lányt sodort elém az élet, végül nem lett belőle. Évek telnek el és semmi lehetőségem. Másoknak meg sokkal gyakrabban összejön.

Én csak a sorsra tudok gondolni.


Nektek milyen gyakran van lehetőségetek?


2022. márc. 16. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

10.


Most Putyin a Soros :)

2022. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerencse is kell

De az ne számítson semmire aki otthon ül a 4 fal között.

De lehet persze online is ismerkdeni, az is egy plusz lehetőség

2022. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, ugyanakkor igen.

A sorsodat részben te irányítod.

Ha sokat vagy olyan környezetben ahol mindig új potenciális ismerkedő partnerekkel találkozol, és mellette jó is vagy az ismerkedésben, akkor hamarabb összejön valami.


Ha olyan vagy mint én, aki nem szeret idegen társaságban mozogni, és ismerkedés terén sincsenek kimagasló képességei, sőtt egyenesen visszahúzódó, akkor sajnos nem sok jót várhatsz.

2022. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

A pár alatt mit értesz?


Az igazira, vagy mindegy, hogy ki az illető, csak legyen valaki?


Csak úgy valakije bárkinek.lehet

2022. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!