Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerény, kedves, megbízható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerény, kedves, megbízható, gondoskodó, kicsit maguknak való fiúkkal mi a bajuk a lányoknak?

Figyelt kérdés

Nagyon lemaradva érzem magam a lányoknál, mert még sosem volt barátnőm. Minden lány elutasít. Miért az ellenkező típusú fiúk jók csak a lányoknak?

Később lehet nekem is sikerem?


2022. márc. 6. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is szánalmas, akinek alapvető emberi értékek adják a személyiségét. Az, hogy nem vagy egy patkány, nem erény, hanem az alapok alapja. Még akkor is ha néhány picsa szeret rongy lenni egy kapcsolatban.
2022. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
11: Szerintem meg az nem normális, hogy valakinek feltétlenül akciósztár ketrecharcos csúcsvállalkozó partiarcnak kell lenni, valami olyannak ami "többlet", hogy felfigyeljenek rá és nem elég egy alapvető emberi értékekkel teli személyiség. Nem arról van szó, hogy erény. Hanem, hogy ha ez megvan az miért nem elég.
2022. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a semleges tulajdonságok, rosszak nincsenek? Ha nekem nem sikerül akármi, akkor a rossz tulajdonságaimat vizsgálom meg, nem csak a jókat (jónak hitt) ismételgetem.
2022. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

12

Akkor miért nyáladzanak ezek a szobanövény senkik olyan emberre, akinek ez a típus kell? Miért nem választanak egy másik szobanövényt?

2022. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem elég, mert ez az emberi minimum. Ez egy beugró, hogy egy másik normális személy szóba álljon vele. És azért ezt a minimumot elég sokan képesek hozni ahhoz, hogy ne legyen feltűnő, ettől még ne kezdjen el érdekelni valaki. Jó gusztustalan egy világ lenne ellenkező esetben.

És senkinek nem kell akciósztár ketrecharcos csúcsvállalkozó partiarcnak lenni, hogy legyen valakinek személyisége, hogy legyen benne valami érdekes.

2022. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy nem léteznek. Már ott sántit a dolog, hogy megbízható.

Ilyen férfi létezik?

2022. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fingom nincs ki vagy de máris gyűlölsz! Dejó 😍 (lány vagyok)
2022. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!