Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valódiak az érzések, amelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valódiak az érzések, amelyek csetelés során alakulnak ki? (csak 1-szer beszéltünk személyesen)

Figyelt kérdés

Csupán a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi... Adott egy férfi akivel kb. 1 hónapja találkoztunk egy mindkettőnket érintő munka kapcsán. A bemutatkozás pillanatában már egyértelmű volt a szimpátia köztünk. Letudtuk hamar a munkát, majd maradt még beszélgetni velem 1 órát. Éreztem egy kis szikrát köztünk, és mint utólag kiderült, ő is. Bejelölt facebookon, azóta minden nap csetelünk, elmondta hogy rögtön levettem a lábáról. A közel 1 hónapos csetelés alapján is nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Szóba hozta a találkozót, de 4 órányira lakik tőlem és most lesznek vizsgái, így a vizsgákat követően utazik majd el hozzám 1 napra. A problémám az, hogy én már erős érzelmeket táplálok iránta, és mivel én eddig neten nem nagyon ismerkedtem, nem tudom, valóban valódiak-e ezek az érzések. Arra gondolok, mi van ha az egészet csak beképzelem és a fantáziám szülte. Ugyanakkor ugye első alkalommal személyesen beszélgettünk és az is hasonlóan jó volt.

Ő is érzéseket táplál irántam már, sztem erősebben is mint én. Ezek az érzések lehetnek valódiak, vagy a naphosszakat tartó csetelés kevés ehhez?


2022. márc. 4. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha vannak érzések, azok valódiak. A kérdés, hogy mennyire mélyek.
2022. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valódiak, csak épp egy elképzelt illúzió felé irányulnak, amik nem biztos, hogy túlzottan passzolnak a hús-vér valósághoz
2022. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A helyedben inkább azon gondolkoznék el, ha a másik 4 órányira lakik tőled, akkor mi értelme ebbe belebonyolódni?

Lesz ennek komolyabb folytatása? Hányszor tudtok találkozni? Van így értelme szerelembe esni?

A komolyabb érzelmek kialakulásához mindenképpen szükség van a személyes találkozásokra, közös élményekre. Amit 4 órányi távolságból nem egyszerű megvalósítani. Azért igen sokat kell tenni minkét fél részéről, hogy ebből idővel egy tartós kapcsolat alakuljon ki.

2022. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érezheti valódinak, de ez nagyon illékony. Ha élőben jönnek a problémák, akkor gyorsan elmúlnak.
2022. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább idealizáltnak mondanám.
2022. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!