Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért tagadják azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tagadják azt hogy pénz fontos párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy vettem észre ha valasztaniuk kell 2 pasi között akkor valahogy mindig a vagyonosabbra esik a valasztasuk de ennek ellenere csak azt hajtogatják h nem számít mennyire pénzes a pasi...
2022. márc. 3. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senki nem tagadja, hiszen senki nem akar az utcán élni nincstelenül.
2022. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Senki nem állítja azt hogy nem számít. Számít a pénz, de nem abban az értelemben hogy minden nő a milliomos férfiakkal jön össze. Legyen egy fix, állandó munkahelye, képes legyen egy normális életszínvonalon megélni, később pedig ha gyereket szeretnének vállalni akkor képes legyen a gyereket és a nőt eltartani abban a pár évben, ne vizes kenyeren éljenek.

Nyilvánvaló egy olyan férfi aki sikeres a munkájában, tud a pénzzel bánni az vonzóbb lesz a nőknek mint az aki 120 ezer ft-ot keres és még az anyjánál lakik 35 évesen...

2022. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne en tartsam el, es ha elmegyunk valahova legalabb a felet fizesse vagy egyszer en egyszer o. Ha nyaralni akarunk akkor legyen ra penze. Kb ennyit szamit.
2022. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt, most őszintén, ha adott két nő/férfi, akik mindenben megegyeznek, kivéve egy dologban: pl. egyik szebb, a másik rondább vagy az egyik gazdag, a másik szegény, stb., akkor mégis ki a franc választaná a rosszabbat? Mert szerintem senki, és soha senki nem is állította ezt.


Másrészt, mindenki szeretne egy színvonalat fenntartani (ez nyilván mindenkinél mást jelent). És én biztos nem kötném össze az életemet egy olyan férfival, akivel ketten együtt ezt az életszínvonalat nem tudjuk fenntartani. Nem azt várom, hogy ő teremtse meg egyedül, hanem ketten.


Harmadrészt, a magasabb fizetéshez sokszor társul egy vonzó, ambíciózus személyiség (nem mindig, meg van, akit betolnak, de a munkája semmit nem ér, stb.stb.). Nyilván a legtöbb nő szívesebben választ valakit, akinek vannak céljai és tesz is értük, mint aki csak elvan a rosszul fizető és lélekölő munkájával.

2022. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Sosem tagadtam, mókuskám. Aki nem tud eltartani, az ne is akarjon nálam ringbe szállni
2022. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Bajban segitene e.

Nem a oénze szamit hanem mennyit kolt a nőre

2022. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem senki sem tagadja, hogy számít, csak nagyon szélsőségesen közelítik meg ezt a kérdést és ezek a hangok hallatszódnak leginkább. Vagy azt mondják egyesek, hogy oh, ez semmit sem számít, a szerelem mindent felülír, vagy azt, hogy csak az a fontos és ennyi meg annyi a határ, ami alatt szóba sem állnak vele a nők. Az igazság a nagy többség szempontjából meg a kettő közt van, mert nyilván ahogy fent is leírták, ha valaki hozzászokik egy adott életszínvonalhoz, akkor abból nem szeretne leadni, ha párkapcsolatba kerül. Nyilván fennebb mindenki szívesen menne, ha van rá lehetősége, de a fontosabb az, hogy lefelé ne kelljen mennie.

Viszont ezen még túl is mutat egy kicsit, hogy a pénzügyek körüli viták elég sok problémát okoznak egy párkapcsolatban, mindenképp jó, ha hasonló az ehhez való viszonya a két embernek.

2022. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tagadom. Tessék.
2022. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Kb nyolcvanötször írták már ki ugyanezt a kérdést, csak 2022-ben. És még csak március van. Komolyan, nem unjátok már?


Mikor kiírod a kérdést, feldob neked hasonlóakat. Ha látod, hogy már ezren feltették ugyanezt a hülyeséget ide, akkor neked miért kell?

2022. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem tagadja, bocs hogy nem én akarom eltartani a pasim.
2022. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!