Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne? (bővebben lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne? (bővebben lent) És mit csináljak, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön... msneztünk, tavaly évvégén egyszer csak odajött hozzám dumálgatni, meg msnen célozgatott hogy menjünk együtt suliba...stb.

aztán egész nyáron rá se írtam msnen... most pedig itt az tanév eleje és találkoztam vele a folyosón ő rámbámult én pedig elfordultam és hozzá se szóltam...

Ciki lenne ha ezek után ráírnék msnen hogy szia mizu?


2010. szept. 11. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam általában úgy jön a téma magától de például ha nagyon nem jut semmi eszembe akkor belinkelek egy youtube-os zenét és mondom, hogy mostanában ezt szoktam hallgatni, neked mi a véleményed róla. Kifejti hosszan a véleményét, esetleg ő is belinkeli a kedvencét. Lehet beszélgetni filmekről is. Például írom, hogy már megint nem lesz semmi jó film a TV-ben. Erre ő ír, hogy dehogy nem, ma lesz xy film. -Az milyen. Erre ő elmondja a történetet, utána megkérdezheted, hogy milyen filmeket szeret.
2010. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!