Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne? (bővebben lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne? (bővebben lent) És mit csináljak, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön... msneztünk, tavaly évvégén egyszer csak odajött hozzám dumálgatni, meg msnen célozgatott hogy menjünk együtt suliba...stb.

aztán egész nyáron rá se írtam msnen... most pedig itt az tanév eleje és találkoztam vele a folyosón ő rámbámult én pedig elfordultam és hozzá se szóltam...

Ciki lenne ha ezek után ráírnék msnen hogy szia mizu?


2010. szept. 11. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem azt is mondhatod hogy nemvolt kedved beszélni:) nyáron mindenki elszál énis az összes o.társamat letiltottam nem voltam rájuk kiváncsi:D de azért azt a lányt aki tetszik azt meghagytam!!! szal nemtudom.
2010. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem ciki,sőt,ha nagyon bejön és akarod őt,akkor küzdjél,mert ő már megtette az első lépést,sztem bejössz neki! : DD sok sikert : ))
2010. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönjük emese! :D (utolsó kommizónak)
2010. szept. 11. 23:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írjál rá minden srác szereti ha egy csaj ráír msn-en :D

EZt tapasztalatból mondom ,élőben msá de msn-en nyugodtan ráírhatsz!!!

2010. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
énis szeretem ha rámirnak:)
2010. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
jó mert bénák vagytok és örültök h foglalkozik veletek egy csaj :D vagy pedig csak jó csajok írnak rátok...de azt ne mondjátok h egy ronda buta csaj rád ír akkor örülsz. :D
2010. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

mindig mindenki rám ir XDD ha én nem irok akkor ök irnak:)

hülye lennék ha nem örülnék ha 1 jó csaj rámir.

ronda buta csajt alapbol nemveszek fel gyökér.

2010. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
úgylátom akinek írtam az kitörölte kommiját. nah de a léyneg ráírtam
2010. szept. 12. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ciki lenne ha ezek után ráírnék msnen hogy szia mizu?"


Lehetsz akármilyen jó csaj de ha rám írnál, hogy szia mizu, kivágnálak a p*csába. Nulla IQ-ra vall ez a kérdés. Nem igaz, hogy nem tudsz valami normálisat kérdezni a pasitól. pl Szia rég beszéltünk, mi történt veled a nyáron?

2010. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszkösz... azt csak példának írtam... azt írtam amit te csak tegnap(:

és ha ennyire okosnak érzed magad talán tudnál adni pár téma ötletet is? megköszönném

2010. szept. 13. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!