Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki, hogy felkeltse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Mit írjak neki, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
A facebook-on láttam egy nagyon szép lányt, de nem ismerem. Szerintetek mit írjak neki? Valami egészen kis rövid üzenetre gondoltam, ami nem mond semmi konkrétat, ugyanakkor felkeltheti az érdeklődését. Nem szeretnék a neten nyomulni, szóval ezért fontos ez. 16,5F
2010. nov. 14. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Írd meg neki, hogy szimpatikus neked, és kérd el az msn-jét. :)

15/L

2010. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem lány szemmel nem sokat ér ha 1 pasi odadob nekem holmi üzenetet hogy bejövök neki...bocsi:S

inkább az a kérdés h 1általán nem ismered szóval nincs 1 közös ismerősötök sem?...mert ha van akkor szerintem rajta keresztül előnyösebb...vagy akkor inkább írj rá facebook chat-en. Már az is jobb annál mintha üzit írsz szerintem.:D

2010. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy te 16,5 éves vagy, biztos el lesz ragadtatva..
2010. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pont azt nem akarom írni, hogy nagyon szimpatikus, hogy nagyon bejön, stb. Mondjuk arra gondoltam, hogy azt írom meg neki, hogy "szépek a képeid", ennyi. Rövid, lényegretörő, és talán erre még válaszolni is fog.


(chatelni csak akkor lehet, ha már ismerősök vagyunk - legalábbis a facebookon)

2010. nov. 14. 00:24
 5/17 anonim ***** válasza:

"szia,nem találkoztunk már valahol?" :D


én így szoktam ismerkedni fészbúkon. aztán kicsit bókolok neki és megkérdezem hogy van -e kedve találkozni valamikor.

remélem segítettem. sok sikert ;) 16/F

2010. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ez be szokott jönni? Kicsit írhatnál még erről, érdekel.
2010. nov. 14. 00:26
 7/17 anonim ***** válasza:

0:22 vagyok

ez a szépek a képeid ez nemis rossz :D

sok sikert a lánynál :P

ja és rögtön ne nyomulj csak finoman ;)

2010. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"ja és rögtön ne nyomulj csak finoman ;)"


Ebben esetleg valami konkrétabb tanács? :/

2010. nov. 14. 00:29
 9/17 anonim ***** válasza:
kezdj vele úgy mintha csak barátnak akarnád, nem mint csajodnak.
2010. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oks, köszi. Azért nem akarok átesni a ló másik oldalára sem. Habár addig el is kéne jutni...
2010. nov. 14. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!