Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki, hogy felkeltse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Mit írjak neki, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
A facebook-on láttam egy nagyon szép lányt, de nem ismerem. Szerintetek mit írjak neki? Valami egészen kis rövid üzenetre gondoltam, ami nem mond semmi konkrétat, ugyanakkor felkeltheti az érdeklődését. Nem szeretnék a neten nyomulni, szóval ezért fontos ez. 16,5F
2010. nov. 14. 00:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nekem eddig bejött mindig. Sőt olyan is előfordult hogy a lány hívott el engem :D

most nemtudok mit írni. nekem ez így csak jön. " olyan szépek a szemeid *-* "

egyszer olyan volt hogy kérdeztem mennyi idős és kiderült hogy csak most 8.-as én meg 16-nak néztem :D

vele úgy voltam hogy kivolt téve üzenőhalára hogy aki elsőnek lájkolja az velem reggelizhet.lájkoltam. és aztmondta pizzát szeretne. és azóta is tartom vele a kapcsolatot. Bár nem jöttem össze vele mert annyi a lehetőség :D azóta 8 olyan lehetőségem volt hogy gyönyörű barátnőm legyen. de nekem egyiksem volt elég jó. "keresem a nagy Ő-t. és nem akarok kihasználni senkit" szerintem érted :)

üdv.

2010. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát, érdekes, de a " *.* "-tól pl. hányok, kb.
2010. nov. 14. 00:37
 13/17 A kérdező kommentje:
*-*, bocsánat! :D
2010. nov. 14. 00:38
 14/17 anonim ***** válasza:

azért ajánlottam ezt mert a mostani barátommal az volt a helyzet hogy ,na akkor már elmesélem xD

Idén szeptemberben osztálytársak lettünk de sokan vagyunk az osztályba és amúgyis ez 1 nyelvi előkészítő osztály és ő németes énmeg angolos szóval alig dumáltunk suliba meg közös óra is alig volt. kB 1 hét után felvett msnre és dumálgattunk téll úgy mint barátok. Nagyon megkedveltem mint embert és remélem hogy sokáig 1ütt leszünk :)

ezért adtam ezt a tanácsot.

2010. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értem, persze.
2010. nov. 14. 00:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha valami teljesen szokatlan, de mégis jópofa dolgot írnál, amiről kikéred a véleményét.
2010. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bejött a dolog, ma arra ébredtem, hogy ismerősnek jelölt. Meg persze írt egy rövid kis választ is.
2010. nov. 14. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!