Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám meghóditani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghóditani, vagy felkelteni az érdeklődését egy fiúnak aki csak egy havernak tart? Mit tegyek hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem és járni szeretnék vele.Nem merném neki soha bevallani,inkább magától jöjjön a dolog ..
2010. nov. 20. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha már van köztetek barátság, akkor nem nagyon kell problémázni. Beszélj vele! De előtte gondold át, hogy akarod-e, mert ha lesz köztetek valami, majd annak vége, akkor lehet, hogy már nem lesztek barátok.
2010. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok híve annak, hogy mindent meg kell beszélni.


Lépj a tettek mezejére:

Ha pl. nálatok vagytok, legyél egy kicsit lengébben, vagy véletlenül kinyílik a fürdőköpenyed előtte stb...

Meglátod, hogy rád mozdul-e és a többi már jön magától.


Remélem, hogy segítettem.

2010. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kijelentette,hogy a haverjának tart,akkor semmit.

Ha csak sejted,és nem vagy biztos benne,hogy nem lenne Nála esélyed,akkor kérdezz rá.

Mondjuk ez nagyban függ attól,hogy láttad-e annak minimális jelét is,hogy tetszel neki.

2010. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írnád le pár jellemzőjét, h kicsit tisztábban lássunk?(Vagy esetleg elmondhatnál magadról is pár jellemzőt).
2010. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!