Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a legszörnyűbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legszörnyűbb, legrendetlenebb lakás, ahol jártál egyéjszakás/komolytalan kapcsolat vagy randizás alatt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Életembe 2x futottam bele ilyenbe. Az egész lakásban állott cigiszag, koszos/penészes edények a mosogatóban. Undorítóan mocskos wc, berohadt zuhanyfüggöny. Poros/pókhálós volt minden. Mocskos padló, amin elszórva ruhák/kajamaradékos tányérok, dohány volt. A függönyöket kb 20 éve senki nem mosta ki... Mondanom se kellett, hamar elköszöntem és vissza se néztem. A pasi magára egyébként viszonylag igényesnek tűnt.
2022. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hogy ez mennyire "rendetlenség" kategória de egyszer karácsony környékén mentem fel az illetőhöz akivel épp ismerkedni kezdtem, és a kádjában úszkált a karácsonyi ponty :/
2022. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
2 Szerintem ez nem rendetlen, csak hirtelen furcsa.Úgy is megette, nem maradt a kádban a hal.
2022. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Rendetlennek én sem mondanám, de nem tudom mennyire és mennyi idő alatt lehet szagtalanra kimosni egy kádat a hal után...

2. egyébként meg ha ő a férfi, még pozitív is. Olyan téren, hogy mennyire házias, hogy egészen élő halat készít el.

2022. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
4 Szerintem gyorsan ki lehet takarítani utána a kádat.Jó erős tisztítószer+ alapos szellőztetés.Bár én nem vagyok nagy halas, sosem hoztam haza élő halat.De ha hoznék, kénytelen lennék a kádba tenni.
2022. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Persze, máshova nemigen lehet. Viszont nem szívesen fürödnék utána. Max. ha megmondom neki, hogy csak a víz közepén úszkáljon, a kádhoz ne érjen :D Jajjj, enni nagyon szeretem, de nyersen, aaaa
2022. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem amiatt mentem fel, de a lakásban ismertem meg egy rövid kapcsolatom, ahol a tulaj kabáttal takart le egy 1 hete halott tengerimalacot, mert lusta volt kidobni.
2022. febr. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem rendetlen, inkább csak furcsa, hogy a srác hűtője teljesen üres volt, kivéve 1 db literes körtelét.
2022. febr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Mindegyik nőé ilyen volt akikkel lakáson volt első randi.
2022. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Első exem a lakásban a dohányzott.


Igazából nem is ez volt a legnagyobb problémám, mert bár nem cigizek, nem zavar, ha más igen. A probléma az volt, hogy ő nem takarított. Márpedig egy nem dohányzók által lakott lakást is egy-kettőre belep a por, ha nem takarítják. Akkor képzeld el azt...

2022. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!