Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyéjszakásról megmenekülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakásról megmenekülő fiúk mítosza valós dolog?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok, amikről a nők kollektív tudat szintjén direkt nem beszélnek a szexuális afférjaikkal kapcsolatban, és ez az egyik ilyen.


Több nőtől hallottam már általában nagyon ködösített formában, hogy hazavittek egy fiút buliból és az meg nem dugta meg őket, hanem kiosont.

Ez tényleg igaz?


Engem sajnos nem nagyon szemelnek ki maguknak a nők, így anno éltem azzal a lehetőséggel, a többi elenyésző esetben meg én vittem haza csajt, a nők meg nem mennek csak úgy haza akárkivel, szóval nem kellett hova menekülniük.


Nagy menőnek kell lenni ahhoz, hogy az embert hazaviszik és nem akar dugni.


2021. jún. 14. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyet nőktől, így aztán nem tudom megerősíteni.
2021. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Én hallottam hasonlót.
2021. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért csinál valaki ilyet? Minek megy haza bárki olyannal, akivel nem akar lefeküdni? Nem értem.


Én nő vagyok, de soha nem hallottam még ilyenről.

2021. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pedig ráadásul jó nőkről volt szó.
2021. jún. 14. 21:11
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondoltok, hogy a férfinak volt valakije.
2021. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ó a kis jótét lélek:D
2021. jún. 14. 21:18
 7/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Férfiként mondom. Életemben sok cifrát láttam és hallottam, de ilyet még az életben nem. :DDD
2021. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről, de ha mégis előfordul, akkor dugni még csak akarna, de érzi, hogy már nem menne a piáról még ki tudja mitől.
2021. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

bocsi, de ha hazavisz egy jó nő, akkor ahhoz az kell, hogy jól tudjon kommunikálni a pasi, nemde?


mert a nők egyből levágnak MINDENT, NEMDE?


ja, bocs elfelejtettem hogy ha jóképü a fiú, akkor nincsenek akkora elvárások más téren...csak engem szoktak leírni mindenféle mondvacsinált indokkal

2021. jún. 15. 08:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mi bajod van? :D
2021. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!