Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyéjszakásról megmenekülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakásról megmenekülő fiúk mítosza valós dolog?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok, amikről a nők kollektív tudat szintjén direkt nem beszélnek a szexuális afférjaikkal kapcsolatban, és ez az egyik ilyen.


Több nőtől hallottam már általában nagyon ködösített formában, hogy hazavittek egy fiút buliból és az meg nem dugta meg őket, hanem kiosont.

Ez tényleg igaz?


Engem sajnos nem nagyon szemelnek ki maguknak a nők, így anno éltem azzal a lehetőséggel, a többi elenyésző esetben meg én vittem haza csajt, a nők meg nem mennek csak úgy haza akárkivel, szóval nem kellett hova menekülniük.


Nagy menőnek kell lenni ahhoz, hogy az embert hazaviszik és nem akar dugni.


2021. jún. 14. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#9: alkalmi szexnél nem meglepő módon a külső számít, nem a belső értékek.
2021. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van? Ha mar egyszer a pasi a lakasomban van, addig ki nem megy az ajton, amig nem elegitett ki.
2021. júl. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én velem egyszer ez megtörtént.


Hazavitt egy idősebb nő engem, meg még három pasikt. Rám mozdult, de én inkább hazamentem.


Viszont utólag tudom, hogy az egyik sráccal lefeküdt, és egy ideig jártak is.

2021. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
(pontosan engem, és még két pasit. Tehát hárman voltunk).
2021. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kicsit frusztrált a kérdező semmi több.:D ez olyan ritka lehet mint a diplomás cickány :D
2021. júl. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!