Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek az olyan pasik akik dicsekednek mindennel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
NEM
2010. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nekem csak ilyen egos,nagyképű pasijaim voltak mindig :D

szal bejön:D

de ez amit írtál h -->Én gyakran dicsekszek kitalált dolgokkal is. -->na ez nem tetszik,hamár dicsekszik akkor olyannal dicsekedjen ami az övé,ne kitalált dolog legyen! :)

2010. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De nem jön rá senki, hogy csak kitaláltam :D.
2010. szept. 10. 20:20
 14/18 anonim ***** válasza:
most ha nem olyan súlyos akkor nem zavar... de a gondaz, hogy én egyből rájövök, mindig. Asszem épp ezért nem zavar.
2010. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen,zavarna..Mondjuk ha nekem nincs olyanom,baromira idegesítene,hogy ő meg dicsekszik vele,sőt még neki sincs,csak teszi a fejét. Szánalom keltőek az ilyen srácok és csajok is,de azért hajrá,csináld,remélem 1x jól lebuksz vele,aztán nem lesz nagymenő. :)

18/L

2010. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18:29 mert idióta vagy...
2010. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az idióta pic sáknak bejön az ilyen idióta faszi... két hül ye egy pár...
2010. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

És kérdező,honnan veszed,hogy nem jönnek rá?

Nekem is sokan érdekes dolgokat mondanak,úgy teszek,mint aki elhiszi,és jót mosolygok azon,hogy mekkora idiótának néz.. -.- Okosabb vok,mint mások gondolják:D Meg bírom az olyanokat,akik csak vmi kamusztorival tudnak jönni,és azt hiszik ettől menők..

Amúgy én se szeretem azt,aki mindenkivel dicsekszik,az más,ha vmire büszke lehet,de azt se vigy túlzásba...


L.15

2010. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!