Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amíg nem érzem, hogy tetszenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem érzem, hogy tetszenék neki, mindennél jobban kell, mikor kezdem úgy érezni, hogy én is bejövök neki, elmúlik a varázs. Miért?

Figyelt kérdés
Most így jártam. Amíg nem tudtam a srácról, hogy ő is hasonlóképp vélekedik rólam, mindennél jobban kellett, megőrültem érte, mindig vele akartam lenni, és ah! Most, mikor már kezdenek alakulni a dolgok, érzem, hogy szeret velem lenni, hogy akar velem lenni, és... szóval az a lényeg, úgy érzem, kezd ő is másképp nézni rám. Mikor ez kezdett bennem tudatosodni, hogy Úr Isten, bármikor lehet bármi, behúztam a vészféket! Iszonyatosan megijedtem, kínosan érzem magam azóta a közelében, nem merek a szemébe nézni... és elbizonytalanodom. Tudom, ez nem csak gyerekes fellángolás, lassan 3 éve odáig vagyok érte, de most kicsit megingottak az érzéseim. Félek! Félek, hogy mi van, ha tovább maradunk kettesben, ha történik valami. Ez mitől lehet?
2010. máj. 20. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen annyi a baj, hogy még soha nem voltál igazán szerelmes. Ne aggódj, ezen mindenki átesik, nem tettél rosszat ezzel :):)
2010. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
idáig nem voltam igazán szerelmes. de most vajon igazán szeretem őt, vagy ez sem igazi?
2010. máj. 20. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ez sem igazi :( Pont azért érzed ezt :(
2010. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:( Félek, hogy mindig így fogok érezni. És mikor nem vagyok vele, ugyanúgy érzem, hogy kell nekem, csak mikor itt áll mellettem...
2010. máj. 20. 17:52
 5/9 anonim válasza:
Ugyanigy vagyok ezzel a kérdéssel sokszor énis,csak én fiu vagyok elég szar az biztos:S tanácsot nemnagyon tudok adni,énsem tudom hogykéne ezt legyőzni
2010. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
túl sokáig szeretted úgy hogy nem voltatok együtt és most félsz hogy amikor együtt lesztek nem lesz olyan mint ahogy elképzelted az elmult évek alatt, mert biztos elképzelted már milyen lenne együtt... ezért van ez!
2010. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, nagyon sokszor. remélem csak ez a baj :) én szeretném szeretni, és úgy érzem, tényleg szeretem. csak mikor ott vagyok vele... nemtudom. köszi:)
2010. máj. 20. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
nah nem csak ti jártok hasonló cipöben...:S én pl hha msnezek vele vagy nem látom hosszú ideig azt érzem hogy nagyon szeretem és hiányzik, viszont ha összefutunk vagy találkozunk akkor mint csak egy haver...:S ez rossz igy...de nem dobom...mert nem szivatom...és mert most nincs velem..és úgy érzem szeretem...
2010. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ugye?:S olyan rossz. most nincs itt velem, és akarom, nagyon! de ki tudja, mi lenne, ha itt lenne.
2010. máj. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!