Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam vagy még van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy még van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés

Egy ideje tetszik az egyik szaktársam csak keveset találkozunk, hiszen sok online oráink

Voltak, illetve tanultunk. Csak piálni találkoztunk kb.

Nemrég egy buliban (nem volt semmi komoly), de nagyon öleltgetett, rámhajtotta a fejét, megfogta a kezem amikor sétáltunk haza stb. Azóta én is kezdem érezni, hogy ebből talán lehet valami. (Ez ennél sokkal hosszabb story, amit nem szeretnék most kifejteni, de a lényeg, hogy volt régebben is pár elég egyértelmű dolog).

Most van vége a vizsgaidőszaknak, sajnos neki még tartott, amikor elhívtam találkozni, így lemondta. Ma is megkérdeztem, de mondta ma nem ér rá, sütit süt anyukájának meg megy haza.

Már vagy 2-3 szor kérdeztem és mindig “nem jó” volt neki.

Mondta, hogy majd megbeszéljük mikor jó neki.

De már vagy 2 hete mondta ezt.

Kezdem azt érezni néha, hogy hülyét csinál belőlem. Az a helyzet, hogy konkrétan nem mondta ki, hogy nem akar semmit, illetve kérdeztem időpontokat mikor ér rá, kérdeztem, hogy úgy alapból akarna-e valamikor eljönni velem kávézni. Arra igent mondott.

Szerintetek? (20 évesek vagyunk)



2022. jan. 30. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre hagyd. Úgy tűnik neki nem fontos!
2022. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú vagy a lány,kérdező?
2022. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En vagyok a srac.
2022. jan. 30. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy Egyetmre jártok?
2022. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 peca1000 ***** válasza:

Hagyd a pi..csába, keress mást.


Ne is hozd fel neki többet.


Ha mégis felvetné az ötletet, akkor konkrét dátumot, időt és helyszínt kérj tőle.

2022. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem otthon lakik? Külön élete van? Dolgozik esetleg?
2022. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom koleszos a csaj.

Hagyd a farncba, nem akar semmit, csak jót tesz az egójának, hogy tepersz. Ezért nem offol egyértelműen. De nem tetszel neki.

2022. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez necces.


Szerintem egy ideig ne nyomulj. Tudom, hogy szarul hangzik, de van abban sajna igazság hogy az ember akkor kezdi sokszor érezni h kell valami ha úgy tűnik nem kaphatja meg.

Ne keresd egy ideig. Ne hívd el stb.


Lehet zavarni fogja, böki az egoját és ő keres.

Leher nem. Akkor sem vesztesz semmit.

2022. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezt beszoptad


így hívják ezt felénk


na mi lett?

2022. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!