Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szemét lennék ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét lennék ha megcsinálnám?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy van 1 fiú eléggé jól néz ki meg jófej is csak eléggé félénk mert eddig nem volt barátnője és az uncsim kiszemelte magának de közben még egy másik fiúval is kavar.Azt szeretném tudni hogy nagyon szemét lennék ha ráhajtanék erre a srácra nem arra akivel kavar hanem arra akit kiszemelt magának?
2010. szept. 9. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Az lennél :)
2010. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lennél, de uncsid szemetebb
2010. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nem.
2010. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lennel az. Ha egyszer az uncsid mar massal kavar...
2010. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az uncsid mással kavar akkor szerintem ez nem szemétség. Ha öt fiút hülyítene akkor is tabu lenne mind az öt, mert akkor éppen lehet nem tudna kivel játszani??? Naneeeeee....

Hajts rá nyugodtan :)

2010. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm a válaszokat,akkor megpróbálom hátha összejövünk
2010. szept. 9. 22:02
 7/7 kkzz ***** válasza:
Nem. Az "uncsidnak" van barátja, akkor miért ne? Legfeljebb majd ő szív rá, amikor két szék közé esik... És? Meg is érdemelné.
2010. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!